مشاهده آرشیو پست های پایگاه خبری تحلیلی مثلث مالی

آرشیو پست ها

اخبار

معامله غیرمجاز ارز مشمول مالیات شد

مثلث مالی : براساس اعلام سازمان امور مالیاتی، سوداگران ارزی که اقدام به خرید و فروش غیرمجاز ارز خارج از شبکه بانکی یا صرافی‌ها کرده باشند، مشمول پرداخت مالیات علی‌الحساب بردرآمد می‌شوند.

بازار مالی

چه کسانی و تا چه زمانی می‌توانند برای یارانه ثبت‌نام کنند؟ /

مثلث مالی : ثبت‌نام برای ورود به لیست یارانه‌ها محدود به گروه خاصی نیست و متقاضیان در کنار دو روزی که برای آنها به تناسب شماره آخر کد ملی تعیین شده، دو روز دیگر هم بدون محدودیت، امکان ثبت‌نام دارند، حتی قرار است فرصت دیگری هم برای کسانی که در این مهلت موفق نشدند تعیین شود، بنابراین در صورت نبود مشکلی در سامانه ثبت‌نام، فعلا فرصت برای آنها فراهم است.

اخبار

عضو هیات عامل و معاونین جدید بیمه مرکزی معرفی شدند

مثلث مالی : با حکم رییس کل بیمه مرکزی ایران ،علی بنیادی نائینی به سمت معاونت طرح و توسعه و حمیدرضا مهدوی کوچکسرایی به سمت عضو هیات عامل و معاون توسعه مدیریت و منابع بیمه مرکزی منصوب شدند.

اخبار

جایزه مدیر فعال روابط عمومی به بیمه رازی تعلق گرفت

مثلث مالی : همزمان با روز ملی روابط عمومی و ارتباطات، جایزه مدیر فعال روابط عمومی ایران به پاس دستاوردهای ناصرالدین اسلامی‌فرد مدیر روابط عمومی و امور بین الملل بیمه رازی به این شرکت تعلق گرفت.

بیمه

تغییر نگاه سنتی، پیش شرط جهش صنعت بیمه

مثلث مالی : یونس مظلومی، مدیرعامل بیمه تعاون و پیشتر بیمه‌ رازی معتقد است که مدیریت در صنعت بیمه علاوه بر آگاهی از قواعد و اصول کلی علم مدیریت باید شامل شناخت شاخه‌های این صنعت باشد. او بر همین اساس استراتژی سودآوری را مقدم بر توسعه بازار می‌داند و معتقد است اگر قرار باشد به سمت توسعه بازار حرکت کنیم باید حتما سودآوری نیز مدنظر قرار بگیرد. علاوه بر این صنعت بیمه ایران بیش از همیشه نیازمند در پیش گرفتن رویکرد دانش‌بنیان است؛ هرچند که این رویکرد ممکن است در ابتدای راه چالش‌هایی را برای روش سنتی بیمه در ایران به همراه داشته باشد. جزئیات این گفتگو را در ادامه خواهید خواند.

بیمه

بازدید مدیرعامل و معاونان بیمه کوثر از بیست و ششمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

مثلث مالی : مدیرعامل و معاونان شرکت بیمه کوثر به عنوان یکی از اعضای فعال کنسرسیوم نفت و انرژی بیمه کشور از بیست و ششمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی بازدید کردند و ابوالفضل آقادادی، مدیرعامل این شرکت به تشریح برخی از اقدامات صنعت بیمه داخلی برای پوشش ریسک‌ ها نفت و انرژی در غیاب بیمه گران خارجی پرداخت.

اخبار

آیا می‌توان همزمان از چند بیمه تکمیلی استفاده کرد؟

مثلث مالی : خدمات ارائه شده در بیمه‌های تکمیلی مزایای بسیاری دارد؛ اما هر شرکت بیمه محدودیت‌هایی نیز دارد. به‌همین دلیل برخی از افراد به‌فکر استفاده از چند بیمه تکمیلی افتادند تا از این طریق، محدودیت‌های اعمال شده هر شرکت را با بیمه دیگر پوشش دهند بیمه تکمیلی از جمله خدمات مهم و ارزشمند شرکت‌های بیمه است. به‌دلیل پوشش دادن بسیاری از بیماری‌ها و پرداخت هزینه‌های سنگین درمانی؛ افراد زیادی به سراغ بیمه تکمیلی می‌روند. برای برخی از افراد، پاسخ به این سوال «آیا می‌توان همزمان از چند بیمه تکمیلی استفاده کرد؟» ضرورت دارد. اگر چنین پرسشی ذهن شما را نیز مشغول کرده‌است، در پایان این مقاله پاسخ مناسبتان را دریافت خواهید کرد. پس تا انتها با ما همراه باشید.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.