تشریح رسالت بیمه پارسیان برای توسعه فرهنگ بیمه های عمر

مثلث مالی : امیرمحمد رنجبرمدیربیمه های عمر انفرادی و درمان مسافرتی بیمه پارسیان دریک گفت و گوی زنده اینستاگرامی میهمان مثلث مالی بود. رنجبر در بدو گفت و گو با یادآوری طرح اهدای سهام به دارندگان بیمه های عمر و سرمایه گذاری پارسیان گفت : این طرح با هدف آشنایی بیشتر بیمه گذاران با بازار سرمایه اجرا شد و مورد استقبال جامعه قرار گرفت.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : امیرمحمد رنجبرمدیربیمه های عمر انفرادی و درمان مسافرتی بیمه پارسیان دریک گفت و گوی زنده اینستاگرامی میهمان مثلث مالی بود.

محور این گفت و گو  “بیمه عمر انفرادی و بیمه نامه های مسافرتی با توجه به شرایط موجود ” بود . اندوخته دار امید ” بود .

رنجبر در بدو گفت و گو با یادآوری طرح اهدای سهام به دارندگان بیمه های عمر و سرمایه گذاری پارسیان گفت : این طرح با هدف آشنایی بیشتر بیمه گذاران با بازار سرمایه اجرا شد و مورد استقبال جامعه قرار گرفت.

وی توضیح داد : امکان هدایای دیگر هم وجود داشت اما بیمه پارسیان با توجه به رسالتی که دارد ، سعی کرد با رویکرد توسعه فرهنگ بیمه ضمن جذب پرتفوی از بازار ، سرمایه های خرد را به سمت یک سرمایه گذاری مناسب هدایت نماید.

رنجبر چالش بیمه گران دربیمه های عمر را به دو بخش داخلی و خارجی تقسیم کرد و گفت : عوامل داخلی با برنامه ریزی و راهکار مدیریت شرکت حل خواهد شد اما برخی از عوامل خارجی بر عملکرد شرکت های بیمه در راستای توسعه بیمه های عمر تاثیرمنفی دارد و کنترل آنها معمولا خارج از اختیار بیمه گران است ، بنابراین شرکت های بیمه برای توسعه بیمه های عمر باید به دنبال ترویج فرهنگ آن باشند.

مدیربیمه های عمر انفرادی و حوادث مسافرتی پارسیان با تاکید برتاثیر عوامل فرهنگی در توسعه بیمه های عمر یادآورشد : فرزندان ایران زمین باید از بدو آموزش با فرهنگ بیمه آشنا شوند تا درنهایت سطح پذیرش جامعه افزایش یابد. درست است که بیمه های عمر جنبه سرمایه گذاری و پس اندازی دارند اما فراموش نکنیم بیمه نامه عمر را بهتراست با پوشش های بیمه ای آن بشناسنیم تا جنبه سرمایه گذاری .

رنجبرخاطرنشان کرد : بیمه عمراندوخته دار امکان سرمایه گذاری را فراهم می کند اما آنچه باید مدنظرقرارگیرد بخش پوشش های بیمه ای است . مشروح این گفت و گو را درادامه مشاهده کنید:

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید