۷۰ میلیارد دلار بدهی اجاره / بحران مسکن دیگری در ایالات متحده در حال ظهور است

ترجمه – اختصاصی مثلث مالی : طبق برآوردها ، بحران مسکن دیگری در ایالات متحده در حال ظهور است و این تهدید وجود دارد که بدهی اجاره قبل از پایان سال 2020 به 7.2 میلیارد دلار برسد و چنانچه این روند ادامه یابد درپایان سال به عدد 70 میلیارد دلار نیز افزایش یابد. به عبارتی 12.8 میلیون آمریکایی به طور متوسط 5400 دلار بابت اجاره بها بدهی دارند و میلیون ها مستاجرناگزیر خواهند شد ، خانه های خود را تخلیه و موجرها را با میلیاردها دلار مطالبه ترک نمایند.

این پست را به اشتراک بگذارید

ترجمه – اختصاصی مثلث مالی : طبق برآوردها ، بحران مسکن دیگری در ایالات متحده در حال ظهور است و این تهدید وجود دارد که بدهی اجاره قبل از پایان سال ۲۰۲۰ به ۷.۲ میلیارد دلار برسد و چنانچه این روند ادامه یابد درپایان سال به عدد ۷۰ میلیارد دلار نیز افزایش یابد. به عبارتی ۱۲.۸ میلیون آمریکایی به طور متوسط ۵۴۰۰ دلار بابت اجاره بها بدهی دارند و میلیون ها مستاجرناگزیر خواهند شد ، خانه های خود را تخلیه و موجرها را با میلیاردها دلار مطالبه ترک نمایند.
به گزارش ۲۷ اکتبر وال استریت ژورنال ، دراین بحران که با محوریت بازارهای اجاره درحال وقوع است ، پیش بینی می شود حدود ۳۰ تا ۴۰ میلیون نفر از شهر نیویورک به سانفرانسیسکو مهاجرت کنند.
بنابراین گزارش ، از ماه مارس که بیماری همه گیرکووید ۱۹ موقتاً مشاغل را متوقف کرد ، تعداد زیادی از اجاره کنندگان قادر به پرداخت برخی یا حتی تمام اجاره خود نیستند ، بسیاری از مشاغل بسته و یا تعدادی باز خواهند ماند ، رانندگان به بیکاری سوق داده شدند و پس انداز آنها روبه پایان است .
هرچند مقررات حمایتی در طول بیماری همه گیر در برابر از دست دادن خانه آنها را محافظت کرده است اما ممنوعیت تخلیه ملی و برخی از حمایت های ایالتی و شهرستانی قرار است تا ژانویه یا زودتر منقضی شود.
پس از آن اجاره دهندگان برای ماه ها عدم پرداخت با مشکل روبرو خواهند شد و احتمالا از عهده پرداخت ها برنمی آیند.
برآورد بدهی کل اجاره بها بسیار متفاوت است ، اما آنچه مسلم است ، با هر اندازه گیری ، عواقب ناشی از پرداخت های فراموش شده اجاره ، می تواند بخش عمده ای از جمعیت ایالات متحده را به خطر بیندازد و اقتصاد گسترده تری را از بین ببرد.
یک مطالعه در مورد کارگران بیکار که هفته گذشته توسط بانک فدرال رزرو فیلادلفیا منتشر شد ، محاسبه می کند که بدهی اجاره قبل از پایان سال ۲۰۲۰ به ۷.۲ میلیارد دلار میرسد ، این تحقیقات نشان میدهد ۱۲.۸ میلیون آمریکایی به طور متوسط ۵۴۰۰ دلار بابت اجاره بها بدهی دارند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید