آدرس

کیش- نوبنیاد دو - تمشک دو - پلاک ۴۴۳- واحد یک

تلفن

9360 447 764 98+

ایمیل

info@mosalasmali.ir

مثلث مالی

پایگاه خبری تحلیلی

(۵) گفت و گوی ویژه / کمبود نیروی متخصص درصنعت بیمه نداریم

مثلث مالی : حسین کریم خان زند مدیرعامل شرکت بیمه نوین پنجمین میهمان سلسله گفت و گوهای ویژه با مدیران عامل صنعت بیمه بود که به مناسبت ۱۳ آذر انجام شد . کریم خان زند دراین گفت و گو به صراحت مخالفت خودش را با این گفته که " صنعت بیمه کشور با کمبود نیروی انسانی روبروست " اعلام کرد و گفت : ما نیروهای جوان لایق و با استعداد درصنعت بیمه داریم ، کافی است اطرافمان را بخوبی نگاه کنیم . زند به پیشنهاد سال گذشته که به بیمه مرکزی و پژوهشکده بیمه مبنی برجذب تحصیل کرده های جوان رشته های مورد نیاز صنعت بیمه داده بود اشاره کرد و یادآورشد : این پیشنهاد با استقبال رییس کل مواجه شد اما متاسفانه بخاطر شیوع کرونا اجرای آن به بعد موکول شد . وی ادامه داد : درست است برای مسوولیت های بیمه ای نیروی انسانی باید دانش بیمه را بدانند اما تجربه یک شبه بدست نمی آید و باید از جوانان حمایت کنیم تا درکنار پیشکسوتان بیاموزند و یاد بگیرند.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : حسین کریم خان زند مدیرعامل شرکت بیمه نوین پنجمین میهمان سلسله گفت و گوهای ویژه با مدیران عامل صنعت بیمه بود که به مناسبت ۱۳ آذر انجام شد .

کریم خان زند دراین گفت و گو به صراحت مخالفت خودش را با این گفته که ” صنعت بیمه کشور با کمبود نیروی انسانی روبروست ” اعلام کرد و گفت : ما نیروهای جوان لایق و با استعداد درصنعت بیمه داریم ، کافی است اطرافمان را بخوبی نگاه کنیم .

زند به پیشنهاد سال گذشته که به بیمه مرکزی و پژوهشکده بیمه مبنی برجذب تحصیل کرده های جوان رشته های مورد نیاز صنعت بیمه داده بود اشاره کرد و یادآورشد : این پیشنهاد با استقبال رییس کل مواجه شد اما متاسفانه بخاطر شیوع کرونا اجرای آن به بعد موکول شد . وی ادامه داد : درست است برای مسوولیت های بیمه ای نیروی انسانی باید دانش بیمه را بدانند اما تجربه یک شبه بدست نمی آید و باید از جوانان حمایت کنیم تا درکنار پیشکسوتان بیاموزند و یاد بگیرند.

مدیرعامل بیمه نوین با بیان اینکه بعضی ازبیمه گران می گویند : فقط ما می دانیم . ، ادامه داد : پس از پیروزی انقلاب و ساماندهی شرکت ها موجب شد تا سال ۶۹ شرکت های بیمه جذب نیرو نداشته باشند و این فاصله موجب شد تا بین دو نسل فاصله بی افتد و نیروی انسانی متخصص در بیمه کمتر از حد نیاز باشد . مشروح این گفت و گو را درلینک زیر مشاهده کنید :

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

ماموریت های شرکت بیمه اتکایی “رایا” اعلام شد

مثلث مالی : طی نامه ای از سوی دکتر علی بنیادی نائینی، چارچوب ها و الزامات قانونی و همچنین انتظارات نهاد ناظر صنعت بیمه از مدیران و دست اندرکاران شرکت بیمه اتکایی “رایا” ابلاغ شد.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید