آدرس

کیش- نوبنیاد دو - تمشک دو - پلاک ۴۴۳- واحد یک

تلفن

9360 447 764 98+

ایمیل

info@mosalasmali.ir

مثلث مالی

پایگاه خبری تحلیلی

افزایش درآمد “وتعاون” در اسفندماه/ تراز مثبت ۸۱درصدی

مثلث مالی : درآمدی که شرکت بیمه تعاون در گزارش فعالیت اسفندماه ۱۴۰۰ از فروش حق بیمه برای بیمه‌شدگان تحت پوشش خود شناسایی کرد برابر با ۱،۳۶۲ میلیارد ریال بود.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : درآمدی که شرکت بیمه تعاون در گزارش فعالیت اسفندماه ۱۴۰۰ از فروش حق بیمه برای بیمه‌شدگان تحت پوشش خود شناسایی کرد برابر با ۱،۳۶۲ میلیارد ریال بود.

به گزارش روابط عمومی بیمه تعاون ، درآمدی که این شرکت در گزارش فعالیت به اسفندماه ۱۴۰۰ از فروش حق بیمه برای بیمه‌شدگان تحت پوشش خود شناسایی کرد برابر با ۱،۳۶۲ میلیارد ریال بود. همچنین طی ۱۲ ماه سپری‌شده از ابتدای سال مالی مجموع درآمد‌های حاصل از فروش حق بیمه ۱۰،۴۸۲ میلیارد ریال در کدال به ثبت رسید.

افزایش درآمد

از سوی دیگر، میزان خسارت پرداخت شده به مشتریان مبلغی بالغ بر ۷۵۴ میلیارد ریال اعلام شد و از ابتدای سال مالی نیز این شرکت توانست مجموع خسارت پرداخت‌شده خود را ۵،۴۵۵ میلیارد ریال به ثبت برساند. همچنین لازم به ذکر بوده که طبق گزارش ارائه شده، “وتعاون” تراز مثبت ۸۱ درصدی را از خود بر جای گذاشته است.

درآمد ماهانه “وتعاون” تا اسفند سال ۱۴۰۰

بر پایه این گزارش، درآمد ماهانه شرکت “وتعاون” از فروش حق بیمه در مقایسه با بهمن ماه با افزایش ۶۵ درصدی روبه‌رو شد که بیشترین درآمد آن به بخش بیمه «ثالث – اجباری» با ۶۴۶ میلیارد ریال تعلق گرفت.

همچنین پس‌ازآن بخش «زندگی – غیر اندوخته دار» توانست بیشترین درآمد “وتعاون” را با ۲۵۸ میلیارد ریال به نام خود ثبت کند.

این شرکت از ابتدای سال مالی تا پایان اسفندماه بیشترین درآمد را از رشته بیمه «ثالث – اجباری» با مبلغی بالغ‌بر ۳،۷۹۰ میلیارد ریال کسب کرد و توانست طی عملکرد تجمیعی خود تراز مثبت ۹۲ درصدی را برای سهامداران خود به ثبت برساند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

ماموریت های شرکت بیمه اتکایی “رایا” اعلام شد

مثلث مالی : طی نامه ای از سوی دکتر علی بنیادی نائینی، چارچوب ها و الزامات قانونی و همچنین انتظارات نهاد ناظر صنعت بیمه از مدیران و دست اندرکاران شرکت بیمه اتکایی “رایا” ابلاغ شد.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید