۵۰ درصد خسارات زیان دیدگان شنبه واریز می‌شود / جزییات تازه ازسرقت بانک ملی ایران

مثلث مالی : عضو هیات مدیره بانک ملی ایران در خصوص حادثه سرقت از صندوق اجاره ای شعبه دانشگاه گفت: بانک ملی ایران تلاش دارد تا خسارت، خسارت دیدگان صندوق های اجاره ای را تا ریال آخر پرداخت کند و ۵۰ درصد ارزش خوداظهاری خسارت دیدگان تا شنبه آینده (۲۱ خرداد ۱۴۰۱) پرداخت خواهد شد.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : عضو هیات مدیره بانک ملی ایران در خصوص حادثه سرقت از صندوق اجاره ای شعبه دانشگاه گفت: بانک ملی ایران تلاش دارد تا خسارت، خسارت دیدگان صندوق های اجاره ای را تا ریال آخر پرداخت کند و ۵۰ درصد ارزش خوداظهاری خسارت دیدگان تا شنبه آینده (۲۱ خرداد ۱۴۰۱) پرداخت خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، حسن مونسان، عضو هیأت مدیره بانک ملی ایران اظهار کرد: حدود هزار صندوق در شعبه دانشگاه وجود داشت که از این تعداد بالغ بر ۲۵۰ صندوق به اجاره مردم در آمده بود.
وی در ادامه گفت: با وجود اخبار ضد و نقیضی که در این خصوص منتشر شده آمار رسمی بانک ملی ایران  حاکی از آن است که ۱۶۲ صندوق در این سرقت تخلیه شده است.
مونسان درباره احتمال وارد شدن خسارات دیگر به شعبه مذکور نیز توضیح داد: خوشبختانه به خزانه بانک دستبردی وارد نشده اما تجهیزات فنی و امنیتی دچار خسارت شده اند. همچنین برای رفع این خسارات گروه های فنی این بانک از همان لحظات ابتدای بروز حادثه، نسبت به رفع خسارات اقدام کردند که مشکلات برخی از سیستم ها به صورت کلی رفع شده و بعضی نیز در روزهای آتی برطرف خواهد شد.
مونسان در خصوص برکناری دو مدیر شعبه دانشگاه بانک ملی ایران تصریح کرد: مدیران شعبه دانشگاه در این شعبه مسئولیت داشتند و به دلیل کوتاهی های صورت گرفته در زمینه نظارت در زمان تعطیلات عزل شدند. ضمن اینکه موضوع احتمال قصور آنها در حال بررسی است که در صورت احراز به آن رسیدگی خواهد شد.
وی همچنین درباره روند جبران خسارت، خسارت دیدگان نیز اظهار کرد: مباحث ضد و نقیضی در این خصوص در رسانه ها وجود دارد که بسیاری از آنها اظهارات شخصی افراد است، در این بین بر اساس اعلام رسمی بانک ملی ایران خسارت خسارت دیدگان به صورت کامل پرداخت خواهد شد.
مونسان ادامه داد: بانک از محتویات صندوق‌های اجاره‌ای مطلع نیست، از این رو با نظارت قضایی مشتریان خسارت دیده نسبت به تکمیل فرم های خود اظهاری درباره اموال خود در صندوق امانات اقدام کردند و در ادامه نیز پرداخت خسارت با نظارت قضایی صورت خواهد گرفت که حقی از مردم ضایع نشود.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید