۴۶ درصد منابع بانک‌های کشور مربوط به شعب تهران است

مثلث مالی : دبیر شورای هماهنگی بانک‌های دولتی و نیمه دولتی در واکنش به اظهارات وزیر تعاون از پرداخت ۴۸ درصد منابع تسهیلاتی کشور در شعب تهران خبر داد و افزود : ۴۶ درصد منابع بانک‌ها نیز مربوط به شعب تهران است.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : دبیر شورای هماهنگی بانک‌های دولتی و نیمه دولتی در واکنش به اظهارات وزیر تعاون از پرداخت ۴۸ درصد منابع تسهیلاتی کشور در شعب تهران خبر داد و افزود : ۴۶ درصد منابع بانک‌ها نیز مربوط به شعب تهران است.

علیرضا قیطاسی ، درباره اظهارات وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص پرداخت ۵٢ درصد از وام های بانکی در تهران، توضیح داد : ۴۶ درصد از منابع بانک های دولتی و نیمه دولتی در کل کشور، مربوط به تهران است. تسهیلات پرداختی نیز حدود ۴۸ درصد در شعب تهران پرداخت شده است.

وی افزود: اما پرداخت این تسهیلات در تهران به این معنی نیست که این منابع تنها به کارخانجات و واحدهای تولیدی در تهران پرداخت شده زیرا دفاتر مرکزی بسیاری از شرکت ها و کارخانجات بزرگ در تهران است و واحدهای تولیدی و کارخانه های آن ها در شهرستان ها است.

دبیر شورای هماهنگی بانک های دولتی و نیمه دولتی در ادامه گفت: در نتیجه پروژ های بزرگ از طریق شعب تهران پرداخت می شود و این ۴۸ درصدی تسهیلاتی که از طریق شعب تهران پرداخت شده، مربوط به تمام کشور است. بررسی نسبت تسهیلات به منابع استان ها حاکی از این است که نسبت تسهیلات به منابع آنها بیش از استاندارد است. پس توازن بین منابع و مصارف بانک ها برقرار است.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید