۳ میلیون گواهی سپرده کالایی در بورس کالا داد وستد شد

مثلث مالی : بیش از سه میلیون و ۴۴۷ هزار گواهی سپرده کالایی به ارزش ۳۴۲۷ میلیارد ریال طی هفته گذشته در بورس کالا معامله شد.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : بیش از سه میلیون و ۴۴۷ هزار گواهی سپرده کالایی به ارزش ۳۴۲۷ میلیارد ریال طی هفته گذشته در بورس کالا معامله شد.

 در جریان معاملات هفته گذشته در بازار ابزارهای مالی بورس کالای ایران معامله گران تعداد سه میلیون و ۴۴۷ هزار و ۲۵۸ گواهی سپرده کالایی را به ارزش تقریبی ۳۴۲۷ میلیارد و ۴۸۳ میلیون ریال معامله کردند که این ارقام نسبت به هفته پیش از آن به ترتیب ۲۸ و ۴۵ درصد افزایش داشت.

این گزارش می‌افزاید: کشمش سبز قلمی نیز در این مدت در تنها نماد انبار فعال خود با معامله تعداد ۱۱۷۲ گواهی سپرده کالایی اولین هفته معاملاتی را با ثبت ارزش ۵۰۸ میلیون ریال به پایان رساند.

همچنین دادوستد بیش از دو میلیون و ۳۴۲ هزار گواهی سپرده سکه طلا نیز ارزش نزدیک به ۳۲۹۷ میلیارد و ۱۷۶ میلیون ریالی را در پی داشت.

شایان ذکر است ۹۱۳ هزار و ۲۷۲ گواهی سپرده زعفران نگین با ارزش ۸۰ میلیارد و ۳۲۱ میلون ریال طی این هفته خرید و فروش شد تا این دارایی پایه پس از سکه طلا بیشترین حجم و ارزش معاملات هفتگی را در میان سایر دارایی‌های پایه به خود اختصاص دهد.

دادوستد تعداد ۱۶۴ هزار و ۷۰۹ گواهی سپرده زعفران پوشال نیز ارزش بیش از ۱۲ میلیارد و ۲۴۱ میلیون ریالی را در هفته گذشته رقم زد.

معامله گران همچنین با خرید و فروش ۲۰هزار و ۴۹۴ گواهی سپرده پسته فندقی ۳۲-۳۰ ارزش ۳۴ میلیارد و ۷۱۶ میلیون ریالی را طی معاملات هفته قبل به ثبت رساندند.

این گزارش می افزاید: در جریان معاملات هفته گذشته بازار ابزارهای مالی بورس کالا ۵۱۱۱ گواهی سپرده زیره سبز نیز با ارزش تقریبی ۲.۵ میلیارد ریال مورد معامله قرار گرفت. / خبرگزاری تسنیم

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید