۳۸۵ میلیارد تومان سود سرمایه‌ گذاری‌ های بیمه کوثر و رشد ۱۴ برابری در بهار ۱۴۰۱

مثلث مالی : سود سرمایه‌ گذاری‌ های شرکت بیمه کوثر از ابتدای سال ۱۴۰۱ تاکنون، با ۳۸۵میلیارد تومان نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۴ برابر رشد داشته است.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : سود سرمایه‌ گذاری‌ های شرکت بیمه کوثر از ابتدای سال ۱۴۰۱ تاکنون، با ۳۸۵میلیارد تومان نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۴ برابر رشد داشته است.

به گزارش روابط عمومی بیمه کوثر، مدیرعامل شرکت ضمن بیان مطلب فوق، سود شناسایی‌شده از محل سرمایه‌گذاری‌ها را از ابتدای سال ۱۴۰۱ تا امروز بالغ بر ۳هزارو ۸۵۰ میلیارد ریال اعلام کرد که رشد فوق‌العاده‌ای داشته و با برنامه‌ریزی صورت گرفته سود سال‌جاری را مناسب‌تر از همیشه برآورد نمود.
ابوالفضل آقادادی افزایش هزارو۴۰۰ درصدی سودهای سرمایه‌گذاری را در طی کمتر از چهارماه، یک نصاب عالی در صنعت بیمه خواند و گفت: چشم‌انداز بیمه کوثر کسب رتبه برتر در رضایت مشتریان و سودآوری مناسب است. امسال در بخش عملیات بیمه‌گری با مدیریت ریسک مناسب و افزایش سهم از بازار به دنبال مدیریت سود عملیاتی هستیم. در بخش سرمایه‌گذاری نیز با مدیریت هوشمندانه ترکیب سبد سرمایه‌گذاری همچون جابه‌جایی سهام با شرکت‌های همگروه با هدف متنوع کردن سبد، به دنبال تنظیم دارایی‌ها در راستای آیین‌نامه سرمایه‌گذاری بیمه مرکزی و سودآوری مناسب هستیم.
مدیرعامل شرکت فروش بالغ بر یک‌هزار‌و۱۰۰ میلیارد تومانی بیمه کوثر در فصل بهار را خوب ارزیابی کرد و گفت: توجه داشته باشیم که این توفیق در حالی حاصل شده که ضمن رشد و حفظ ترکیب مناسب پرتفو، ما برنامه جدی برای پرهیز از ورود به هر قیمت در پرتفوهای پرریسک را در دستور کار قرار دادیم و امیدوارم به همت همکارانم در شرکت تا پایان سال بتوانیم اهداف کلان برنامه و نصاب‌های هدف‌گذاری‌شده را به صورت کامل محقق کنیم.
وی در پایان خاطرنشان کرد: تبعا هرچه اقتصاد کشور و بازار بورس شرایط بهتری داشته باشند، بیمه کوثر نیز با تنوع در سرمایه‌گذاری‌ها و کسب سود در عملیات بیمه‌گری از طریق مدیریت ریسک می‌تواند عایدی بیشتری را به دست آورد که با تقویت بنیه مالی شرکت از این طریق، علاوه بر تامین منافع سهام‌داران، امکان ارائه خدمات بهتر به بیمه‌گذاران و زیان‌دیدگان نیز فراهم خواهد شد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید