رییس کل بیمه مرکزی : رقابت در شبکه فروش باید عدالت محور باشد /

مثلث مالی : صنعت بیمه در نظام اقتصادی و اجتماعی کشور، نقش بی بدیلی را می تواند بر عهده بگیرد که باید برای حرکت آن ریل گذاری صحیحی انجام شود. به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، مهندس مجید بهزادپور که در جمع اعضای هیات رئیسه شورای هماهنگی تشکلهای صنفی نمایندگان بیمه سراسر کشور سخن می گفت با اعلام این مطلب افزود: نمایندگان و کارگزاران صنعت بیمه در خط مقدم خدمات رسانی به آحاد جامعه ایستاده اند و حمایت آنان، از ماموریت های اصلی نهاد ناظر صنعت بیمه به شمار می رود.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : صنعت بیمه در نظام اقتصادی و اجتماعی کشور، نقش بی بدیلی را می تواند بر عهده بگیرد که باید برای حرکت آن ریل گذاری صحیحی انجام شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، مهندس مجید بهزادپور که در جمع اعضای  هیات رئیسه شورای هماهنگی تشکلهای صنفی نمایندگان بیمه سراسر کشور سخن می گفت با اعلام این مطلب افزود: نمایندگان و کارگزاران صنعت بیمه در خط مقدم خدمات رسانی به آحاد جامعه ایستاده اند و حمایت آنان، از ماموریت های اصلی نهاد ناظر صنعت بیمه به شمار می رود.

رئیس کل بیمه مرکزی بر ضرورت استفاده از فناوری روز و تجهیز نمایندگان بیمه به دانش روز و تکنولوژی های نوین تاکید کرد و اظهار داشت: صنعت بیمه در آینده نزدیک به یکی از صنایع مهمی تبدیل می شود که بیشترین خدمات الکترونیکی را به مردم ارائه خواهد داد.

وی با اشاره به این مطلب که موفقیت صنعت بیمه در گرو حمایت از نمایندگان است، خاطرنشان کرد: حمایت از نمایندگان بیمه یک موضوع راهبردی برای بیمه مرکزی محسوب می شود.

 بهزادپور، افزایش ضریب نفوذ بیمه را از مولفه های اصلی توسعه صنعت بیمه ارزیابی کرد و افزود: نهاد ناظر صنعت بیمه تلاش می کند با اصلاح آیین نامه های مرتبط و توسعه زیرساخت های کافی برای فعالیت آسان تر شبکه فروش، زمینه افزایش ضریب نفوذ بیمه را فراهم کند.

رئیس شورای عالی بیمه با قدردانی از عملکرد نمایندگان بیمه در سال های اخیر نسبت به ضرورت تلاش بیشتر در این مسیر تاکید کرد و افزود: هر گونه تلاش برای بهبود وضعیت معیشت کارکنان صنعت بیمه، افزایش سطح بهره وری ایشان را به دنبال خواهد داشت.

بر اساس این گزارش، مهندس بهزادپور در بخش دیگری از سخنان خود از سیاست و راهبرد کاهش تصدی گری نهادناظر صنعت بیمه سخن گفت و اظهار داشت: نقش آفرینی نمایندگان بیمه در گرو انسجام تشکل های رسمی و وحدت رویه در تصمیم گیری های صنفی است که در صورت تعامل سازنده با نهاد ناظر صنعت بیمه می تواند فضای رقابت را به سمت عادلانه تری هدایت کند.

شایان ذکر است در این نشست روسای کانون های مختلف نمایندگان صنعت بیمه به طرح مشکلات، مسائل و دیدگاه های خود پرداختند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید