آدرس

کیش- نوبنیاد دو - تمشک دو - پلاک ۴۴۳- واحد یک

تلفن

9360 447 764 98+

ایمیل

info@mosalasmali.ir

مثلث مالی

پایگاه خبری تحلیلی

یک سوم از کل کشورهای جهان برای گردشگری بین‌المللی بسته است

مثلث مالی : یک سوم از کل کشورهای جهان برای گردشگری بین‌المللی بسته شده‌اند. آخرین داده های سازمان جهانی گردشگری سازمان ملل متحد(UNWTO) نشان داد که ۳۲ درصد از مقاصد در سراسر جهان، در مجموع ۶۹ مورد به دلیل همه گیری کرونا اکنون برای گردشگری جهانی بسته شده اند.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : یک سوم از کل کشورهای جهان برای گردشگری بین‌المللی بسته شده‌اند.

آخرین داده های سازمان جهانی گردشگری سازمان ملل متحد(UNWTO) نشان داد که ۳۲ درصد از مقاصد در سراسر جهان، در مجموع ۶۹ مورد به دلیل همه گیری کرونا اکنون برای گردشگری جهانی بسته شده اند.

از این تعداد، تقریباً ۳۸ مقصد برای ۴۰ هفته کاملاً بسته شده اند و هنوز ۳۴ درصد از کل مقاصد موقتا به روی گردشگران بین المللی بسته است. بر اساس گزارش UNWTO، جهش های جدید ویروس Covid-۱۹ بسیاری از دولت ها را وادار کرده است در تلاش های خود جهت کاهش محدودیت های سفرو ممنوعیت کامل گردشگران در آسیا و کشورهای اقیانوسیه و اروپا تجدیدنظر کنند.

این سازمان گفت که محدودیت های سفر برای محدود کردن شیوع ویروس اعمال شده است. در حالی که برای احیای مجدد جهانگردی تلاش می کنیم، باید تشخیص دهیم که محدودیت ها تنها بخشی از راه حل هستند.

کاربرد آنها باید بر اساس آخرین داده ها و تجزیه و تحلیل ها باشد و مورد بازبینی مداوم قرار گیرد تا امکان شروع مجدد ایمن و مسئولانه بخش گردشگری که میلیون ها شغل وابسته به آن هستند، فراهم شود.

در این گزارش آمده است که اختلافات منطقه ای در رابطه با محدودیت های سفر همچنان وجود دارد. از ۶۹ مقصدی که مرزها را برای گردشگران بسته است، ۳۰ مورد در آسیا و اقیانوسیه، ۱۵ مورد در اروپا، ۱۱ مورد در آفریقا، ۱۰ مورد در قاره آمریکا و سه مورد در خاورمیانه است. / ایبنا

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

ماموریت های شرکت بیمه اتکایی “رایا” اعلام شد

مثلث مالی : طی نامه ای از سوی دکتر علی بنیادی نائینی، چارچوب ها و الزامات قانونی و همچنین انتظارات نهاد ناظر صنعت بیمه از مدیران و دست اندرکاران شرکت بیمه اتکایی “رایا” ابلاغ شد.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید