آدرس

کیش- نوبنیاد دو - تمشک دو - پلاک ۴۴۳- واحد یک

تلفن

9360 447 764 98+

ایمیل

info@mosalasmali.ir

مثلث مالی

پایگاه خبری تحلیلی

(۳)گفت و گوی ویژه / باشگاه مشتریان بیمه کارآفرین استارت آپی درخدمت شبکه فروش

مثلث مالی : محمد حیدری مدیرعامل شرکت بیمه کارآفرین سومین میهمان سلسله گفت و گوهای ویژه با مدیران عامل صنعت بیمه بود که به مناسبت 13 آذر روز بیمه انجام شد .

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : محمد حیدری مدیرعامل شرکت بیمه کارآفرین سومین میهمان سلسله گفت و گوهای ویژه با مدیران عامل صنعت بیمه بود که به مناسبت ۱۳ آذر روز بیمه انجام شد .

حیدری درباره ریسک های نوظهور که موضوع قابل بحث ۱۳ آذر امسال تعیین شده است ، گفت : ریسک های نوظهور دربرداشت کلی مترادف با تکنولوژی نوین هستند و شامل پرتاب ماهواره گرفته تا تا حوزه انرژی های فسیلی و ریسک های سایبری می شود . روزی زیرساخت ها شامل آب ، برق و گاز بود، اما امروز اینترنت و فضای دیجیتال زیر ساخت های مورد نیاز است و ریسک خود را هم دارند. صنعت بیمه برای شناسایی و پوشش مورد نیاز این ریسک ها باید بتواند متغیرها را اندازه گیری نماید .

مدیرعامل بیمه کارافرین دراین گفت و گو به ویژگی های بیمه عمر این شرکت اشاره کرد که امراض خاص نوظهوردرسال های اخیر را تحت پوشش قرار می دهد ، بطوریکه دایره امراض خاص دراین بیمه نامه از ۴ به ۲۱ بیماری افزایش یافته است و به جای کسری از سرمایه فوت که دربیشتر بیمه نامه های عمر وجود دارد ، دو برابر سرمایه فوت به بیمه گذار کارآفرین پرداخت می شود .

مشروح این گفت و گوی اینستاگرامی را درلینک زیرببینید .

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

ماموریت های شرکت بیمه اتکایی “رایا” اعلام شد

مثلث مالی : طی نامه ای از سوی دکتر علی بنیادی نائینی، چارچوب ها و الزامات قانونی و همچنین انتظارات نهاد ناظر صنعت بیمه از مدیران و دست اندرکاران شرکت بیمه اتکایی “رایا” ابلاغ شد.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید