کیفیت عملکرد نمایندگان بیمه معلم در سال ۱۴۰۰ افزایش چشمگیر داشت

مثلث مالی : بر اساس سیستم ارزیابی عملکرد شبکه فروش شرکت بیمه معلم، تعداد نمایندگان با عملکرد مطلوب از 228 نفر در اسفند ماه سال 99 به 297 نفر در مهرماه سال جاری افزایش یافته است .

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : بر اساس سیستم ارزیابی عملکرد شبکه فروش بیمه معلم، تعداد نمایندگان با عملکرد مطلوب از ۲۲۸ نفر در اسفند ماه سال ۹۹ به ۲۹۷ نفر در مهرماه سال جاری افزایش یافته است .

به گزارش روابط عمومی و به نقل از سرپرست معاونت مدیریت شبکه فروش بیمه معلم :
این شرکت بیمه‌ای جهت پالایش و رصد لحظه‌ای فعالیت شبکه فروش، رتبه‌بندی نمایندگان بر اساس رده‌بندی سبز، قرمز ، زرد را در دستور کار خود قرار داده است.
بر اساس این گزارش، نمایندگانی که براساس توازن پرتفوی و ارزیابی بهینه ریسک و مشتری‌مداری فعالیت کنند در محدوده سبز قرار می‌گیرند که این رده‌بندی سبب تشویق شبکه فروش، جهت بهبود رتبه خود میشود.

براساس مستندات رنکینگ ۷ ماه سال جاری :
تعداد نمایندگان سبز شرکت از ۲۲۸ نفر در رنکینگ اسفند سال ۹۹ به ۲۹۷ نفر در رنکینگ ۷ ماهه سال جاری رسیده است که بیانگر عملکرد مطلوب و رشد قابل توجه شبکه فروش بیمه معلم می‌باشد.
همچنین جدول رده‌بندی نمایندگان نشان می‌دهد، تعداد نمایندگان با عملکرد نه چندان مطلوب از ۸۲۶ نفر در اسفندماه ۹۹ به ۵۵۸ نفر در رنکینگ ۷ماهه سال جاری کاهش یافته است.
گفتنی است، افزایش چشمگیر نمایندگان سبز، کاهش قابل توجه نمایندگان قرمز و ارتقای ایشان به منطقه زرد در مدت اخیر به وضوح قابل ملاحظه است.
قابل ذکر است با برنامه‌ریزی معاونت توسعه بازار بیمه معلم همراه با کار تیمی مدیران شعب و ستادی / پیگیری مستمر برنامه‌های آموزشی ویژه کارشناسان و همکاری شبکه فروش، روند روبه رشد و مستمر تعداد نمایندگان سبز بیمه معلم را در پی داشته است.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید