آدرس

کیش- نوبنیاد دو - تمشک دو - پلاک ۴۴۳- واحد یک

تلفن

9360 447 764 98+

ایمیل

info@mosalasmali.ir

مثلث مالی

پایگاه خبری تحلیلی

کشاورز با اعلام تدوین استراتژی‌های جدید در بیمه دی ماندنی شد

مثلث مالی : شورای مدیران شرکت بیمه دی امروز سه شنبه ۱۹ بهمن‌ماه با حضور مدیرعامل، معاونین و مدیران ستاد و شعب برگزار شد.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : شورای مدیران شرکت بیمه دی امروز سه شنبه ۱۹ بهمن‌ماه با حضور مدیرعامل، معاونین و مدیران ستاد و شعب برگزار شد.

در این نشست که علاوه بر مدیران ستادی، مدیران شعب سراسر کشور نیز به صورت آن‌لاین حضور داشتند، عباسعلی بنی‌صفار عضو هیئت مدیره‌ی شرکت با اشاره به اهمیت انسجام سازمانی، گفت : امروز «انسجام سازمانی» به فرهنگ غالب در بیمه دی تبدیل شده است. تمامی اعضای هیئت مدیره نسبت به حُسن اجرای برنامه‌های کلان شرکت، هم‌سو و هم‌‌نظر بوده و تحقق برنامه‌های از پیش تعیین شده را، حاصل همدلی در رأس هرم مدیریتی شرکت است که به سطح سازمان تسری یافته است.
در ادامه‌ی این نشست محمدرضا کشاورز مدیر عامل بیمه دی نیز، دست‌آوردهای این شرکت را مرهون تلاش و توانمندی همه‌ی ارکان سازمان دانست و حرکت به سوی اهداف و مقاصد جدید را، رمز توفیقات آتی برشمرد.
کشاورز با اشاره به تدوین استراتژی‌های جدید این شرکت گفت: بازآرایی ساختار سازمانی، توجه به مُدل‌های کسب و کار نوآورانه و رویکرد ویژه نسبت به رضایتمندی مشتریان، مزیت‌های رقابتی بیمه دی در آینده خواهد بود.
نائب رئیس هیئت مدیره بیمه دی اظهار امیدواری کرد، با هوشمندسازی فرآیندها در تمامی حوزه‌ها، این شرکت در صنعت بیمه کشور پیشرو باشد.. / صنعت کار

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

ماموریت های شرکت بیمه اتکایی “رایا” اعلام شد

مثلث مالی : طی نامه ای از سوی دکتر علی بنیادی نائینی، چارچوب ها و الزامات قانونی و همچنین انتظارات نهاد ناظر صنعت بیمه از مدیران و دست اندرکاران شرکت بیمه اتکایی “رایا” ابلاغ شد.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید