آدرس

کیش- نوبنیاد دو - تمشک دو - پلاک ۴۴۳- واحد یک

تلفن

9360 447 764 98+

ایمیل

info@mosalasmali.ir

مثلث مالی

پایگاه خبری تحلیلی

کدام استان ها بیشترین و کمترین نرخ تورم خدمات را دارند ؟ / همراه جدول /

مثلث مالی : جدیدترین گزارش مرکز آمار ایران از تغییرات تورمی کالاهای غیرخوراکی و خدمات در آذرماه سال جاری، نشان تورم ۳۱.۹ درصدی در دوازده ماهه منتهی به پایان پاییز حکایت دارد.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : جدیدترین گزارش مرکز آمار ایران از تغییرات تورمی کالاهای غیرخوراکی و خدمات در آذرماه سال جاری، نشان تورم ۳۱.۹ درصدی در دوازده ماهه منتهی به پایان پاییز حکایت دارد.

بررسی تحولات شاخص قیمت کل کالاها و خدمات مصرفی خانوارهای کشور به تفکیک استان ها، در زیرمجموعه «کالاهای غیرخوراکی و خدمات» نشان از بیشترین نرخ تورم دوازده ماهه منتهی به آذرماه ۱۳۹۹ در استان چهارمحال و بختیاری با ثبت نرخ ۳۵.۶ درصد دارد. در مقابل، کمترین نرخ تورم دوزاده ماهه در این بخش متعلق به استان آذربایجان غربی با نرخ ۲۶.۹ درصد است.

همچنین نرخ تورم نقطه ای کل کشور در بخش «کالاهای غیرخوراکی و خدمات»، ۳۸.۷ درصد است. این در حالی است که کمترین نرخ تورم نقطه ای در بین استان ها، متعلق به استان هرمزگان با ۳۳.۶ درصد و بیشترین نرخ نیز متعلق به استان کردستان با ۴۶ درصد است.

در بخش دیگر یعنی تورم ماهانه نیز نرخ کل کشور برای «کالاهای غیرخوراکی و خدمات»، ۰.۵ درصد به ثبت رسیده است. این در حالی است که کمترین نرخ تورم ماهانه متعلق به استان بوشهر با نرخ منفی ۰.۹ درصد و بیشترین نیز متعلق به استان آذربایجان غربی با نرخ ۳.۳ درصد است.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

ماموریت های شرکت بیمه اتکایی “رایا” اعلام شد

مثلث مالی : طی نامه ای از سوی دکتر علی بنیادی نائینی، چارچوب ها و الزامات قانونی و همچنین انتظارات نهاد ناظر صنعت بیمه از مدیران و دست اندرکاران شرکت بیمه اتکایی “رایا” ابلاغ شد.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید