کدام استان ها بیشترین و کمترین نرخ تورم خدمات را دارند ؟ / همراه جدول /

مثلث مالی : جدیدترین گزارش مرکز آمار ایران از تغییرات تورمی کالاهای غیرخوراکی و خدمات در آذرماه سال جاری، نشان تورم ۳۱.۹ درصدی در دوازده ماهه منتهی به پایان پاییز حکایت دارد.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : جدیدترین گزارش مرکز آمار ایران از تغییرات تورمی کالاهای غیرخوراکی و خدمات در آذرماه سال جاری، نشان تورم ۳۱.۹ درصدی در دوازده ماهه منتهی به پایان پاییز حکایت دارد.

بررسی تحولات شاخص قیمت کل کالاها و خدمات مصرفی خانوارهای کشور به تفکیک استان ها، در زیرمجموعه «کالاهای غیرخوراکی و خدمات» نشان از بیشترین نرخ تورم دوازده ماهه منتهی به آذرماه ۱۳۹۹ در استان چهارمحال و بختیاری با ثبت نرخ ۳۵.۶ درصد دارد. در مقابل، کمترین نرخ تورم دوزاده ماهه در این بخش متعلق به استان آذربایجان غربی با نرخ ۲۶.۹ درصد است.

همچنین نرخ تورم نقطه ای کل کشور در بخش «کالاهای غیرخوراکی و خدمات»، ۳۸.۷ درصد است. این در حالی است که کمترین نرخ تورم نقطه ای در بین استان ها، متعلق به استان هرمزگان با ۳۳.۶ درصد و بیشترین نرخ نیز متعلق به استان کردستان با ۴۶ درصد است.

در بخش دیگر یعنی تورم ماهانه نیز نرخ کل کشور برای «کالاهای غیرخوراکی و خدمات»، ۰.۵ درصد به ثبت رسیده است. این در حالی است که کمترین نرخ تورم ماهانه متعلق به استان بوشهر با نرخ منفی ۰.۹ درصد و بیشترین نیز متعلق به استان آذربایجان غربی با نرخ ۳.۳ درصد است.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید