آدرس

کیش- نوبنیاد دو - تمشک دو - پلاک ۴۴۳- واحد یک

تلفن

9360 447 764 98+

ایمیل

info@mosalasmali.ir

مثلث مالی

پایگاه خبری تحلیلی

چه فردی با چه ابزاری مسوول حفظ ترکیب تیم برنده است ؟

مثلث مالی : به طور منطقی کسی به ترکیب تیم برنده دست نمی‌زند. هنگامی که یک تیم هماهنگ است ، بازیکنان با هم حرکت می کنند ، جاهای خالی را پوشش می دهند و به موقع پاس گل می دهند ، صحبتی از تغییر و جابه جایی نیست . هم ترکیب تیم حفظ می شود و هم مربی روی نیمکت .

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : به طور منطقی کسی به ترکیب تیم برنده دست نمی‌زند. هنگامی که یک تیم هماهنگ است ، بازیکنان با هم حرکت می کنند ، جاهای خالی را پوشش می دهند و به موقع پاس گل می دهند ، صحبتی از تغییر و جابه جایی نیست .هم ترکیب تیم حفظ میشود و هم مربی روی نیمکت .

این قاعده در دنیای کسب‌وکارهم صدق می کند. درچارت سازمانی شرکت های موفق می توان ترکیب هیئت‌مدیره ای را دید که سال هاست تغییری ندارد و عملکرد خوب آنها درتحقق  سودآوری و رشد ، موجب شده تا جایگاه شان همچنان حفظ شود.

اما سوال اینجاست ، چه فردی با چه ابزارهایی مسوول حفظ این ترکیب است؟ آیا برای برد یک تیم حتی اگر تیم ملی باشد، می توان مربی دیگری را بدون توجه به قراردادش جابه جا کرد؟ برای ساخت دیوارهمسایه می توان سایبان همسایه دیگر را خراب کرد ؟

ای کاش برخی از ما ایرانی ها به دنبال اینکه ، بخواهیم هرشکلی از کسب و کارو شخصا تجربه کنیم ، نبودیم . ای کاش وقتی شنیدیم  ، “مربی ، تو را نمی خواهیم” ، آمریکایی بازی درنیاورده و پست را تحویل دهیم.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

ماموریت های شرکت بیمه اتکایی “رایا” اعلام شد

مثلث مالی : طی نامه ای از سوی دکتر علی بنیادی نائینی، چارچوب ها و الزامات قانونی و همچنین انتظارات نهاد ناظر صنعت بیمه از مدیران و دست اندرکاران شرکت بیمه اتکایی “رایا” ابلاغ شد.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید