پیشرفت پروژه دهکده ساحلی کیش با تمام توان و قدرت پیش میرود

مثلث مالی : مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده شرکت تجار کیش با حضورصاحبان سهام و با رعایت پروتکل های بهداشتی در سالن همایش های هتل شایان کیش پنجشنبه ۱۷ بهمن ماه برگزار شد.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده شرکت تجار کیش با حضورصاحبان سهام و با رعایت پروتکل های بهداشتی در سالن همایش های هتل شایان کیش پنجشنبه ۱۷ بهمن ماه برگزار شد.

در این جلسه محمد احمد پور مدیر عامل و سرمایه گذار اصلی پروژه ضمن بیان توضیحات کامل از عملکرد خود طی مدت حضور ۴ سال گذشته از زمان تحویل پروژه در سال ۹۵ گفت : پروژه در زمان واگذاری و تحویل به وی با مشکلات عمده چون بدهی سنگین به پیمانکاران و شرکت ملی ساختمان قطع مکرر آب و برق و عدم وجود زیرساخت های ضروری و لازم پروژه و فرسودگی تاسیسات و تجهیزات کارگاهی و وجود تنش و دغدغه های بحق سرمایه گذاران خرد بابت عدم تحویل به موقع واحد‌های خریداری شده برابر تعهدات مدیران قبلی مواجه بودیم

وی افزود : طی ۴ سال گذشته با تلاش و‌ پشتکار مضاعف ضمن تکمیل بسیاری از زیرساخت ها و امکانات بخش عمده ای از واحد‌های مردم در چند نوبت تحویل گردید و بسیاری از بدهی معوق شرکت پرداخت و تسویه گردید بطوری که هم اکنون پروژه بجز مبلغی بابت زون ۱ به بانک و معوقات مجوزهای پایداری و تمدید پروانه ساخت به سازمان منطقه آزاد کیش ریالی به احدی بدهی ندارد .

احمد پور ضمن ابزار خرسندی از ایجاد ارزش افزوده فوق العاده در دهکده ساحلی خلیج فارس برای سهامداران و مالکین بجهت مدیریت علمی و فنی و اقتصادی صورت گرفته ، خبر از اقداماتی اساسی و مهم بابت تسویه بدهی شرکت به بانک با هدف دریافت پایان کار زون یک داد و گفت : در تلاش هستیم طی ماه های پیش روی برج های باقی مانده در زون ۲ را به اتمام رسانده و تحویل مالکین دهیم .

مدیر عامل شرکت تجار کیش در بخش دیگری از صحبت های خود خبر از مذاکرات بسیار موثر با سازمان منطقه آزاد کیش جهت تعامل و تفاهم جهت آغاز زون های بعدی پروژه در زمینی به مساحت ۱۱۲ هزار متر مربع داد و افزود : با تمام تفاسیر که بنده سهامدار عمده این شرکت و مجموعه هستم ولی تابع نظر سهامداران و هیئت رئیسه شرکت در تصمیم گیری ها میباشم و پیشنهاد مشارکت با سازمان جهت دریافت تمدید پایداری و تسویه بدهی سنگین شرکت بابت معوقات سالهای ۸۸ به بعد که متاسفانه مجوزها پایداری پروژه در سالهای یاد شده توسط مدیران وقت تمدید نشده را بررسی میکنیم. وی افزود تمام تلاش خود را بکار خواهیم بست که در سال ۱۴۰۰ زون های جدید مجموعه دهکده ساحلی خلیج فارس را کلنگ بزنیم و با تمام توان ساخت و آبادانی پروژه را به پیش ببریم.

مدیر عامل شرکت تجار کیش با اشاره به جایگاه امروزی پروژه که همه آحاد مردم با افتخار به دهکده ساحلی نگاه میکنند و افزایش چندین برابری قیمت ملک در این مجموعه گفت : زیبا سازی معابر نور پردازی زیبا مناطق مختلف پروژه، تاسیس مرکز خرید با حضور برندهای معتبر و تامین زیرساخت های حداقلی مورد نیاز ساکنین دهکده اقداماتی مهم در این پروژه بوده که بخش عمده آن صورت گرفته سرمایه گذار پروژه اظهار داشت همه ما بعنوان سهامدار در یک کشتی نشسته ایم و باید با همفکری و همراهی این پروژه عظیم را به سر منزل مقصود برسانیم و از تفرقه افکنی و بی مهری و بی تفاوتی نسبت به آینده پروژه دوری کنیم.

احمدپور در ادامه مجمع به سوالات و خواسته های برخی از سهامداران پاسخ داد و اظهارداشت : آگهی مجمع از ۱۵ روز قبل بصورت قانونی در روزنامه های کثیر الانتشار منتشر شده بود و بجهت احترام به سهامدارن و یاد آوری مجدد به عزیزان از طریق تلفن و فضای مجازی تاریخ و مکان مجمع اطلاع رسانی شده بود .

وی ادامه داد : بیلان عملکرد شرکت منتهی به سال ۹۸ منتشر و آماده بوده و با درخواست کتبی سهامداران در اختیار آنها قرار داده میشود .

وی قیمت سهام شرکت را رو به رشد عنوان کرد و گفت : نوید آینده ای درخشان در پیش روی پروژه و سهامداران شرکت میدهم.

در ادامه جلسه بازرس شرکت گزارشی از عملکرد هیئت مدیره و حساب های مالی شرکت منتهی به سال ۹۸ را ارایه کرد و در پایان جلسه هیئت مدیره و بازرسین شرکت و اعضای البدل انتخاب شدند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید