پیام مدیر عامل بیمه آسیا به مناسبت هفته دولت و روز کارمند

مثلث مالی : مسعود بادین نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا در پیامی، هفته دولت و چهارم شهریور مصادف با روز کارمند را به کلیه کارکنان متعهد و خدوم کشور به ویژه خانواده بزرگ بیمه آسیا تبریک گفت.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : مسعود بادین نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا در پیامی، هفته دولت و چهارم شهریور مصادف با روز  کارمند را به کلیه کارکنان متعهد و خدوم کشور به ویژه خانواده بزرگ بیمه آسیا تبریک گفت.
متن پیام به این شرح است؛

“به نام خدا

هفته دولت یادآور فداکاری ‏های فرزندان پاک نهاد و گرانقدر انقلاب و احیا کننده روزهای پرشور خدمتگزاری شهیدان بزرگ، رجایی و باهنر است، و تاریخ ایران اسلامی همواره شاهد ایثارگری ها و از خود گذشتگی های دلیرمردانی بوده که تمام هدفشان خدمت به خلق و اعتلای انقلاب اسلامی بوده است.

روز کارمند، قدردانی از تلاش و همت همکارانی است که برای خدمت رسانی به مردم و رفاه و آسایش آنان، گام بر می دارند.

 اینجانب هفته دولت و روز کارمند را به همه دولتمردان و کارمندان خدوم و متعهد کشور به ویژه تمامی همکاران عزیز و شریف خانواده بزرگ بیمه آسیا صمیمانه تبریک عرض می کنم و از اهتمام و تلاش بی دریغ و شایسته تان در اعتلای نام بزرگ بیمه آسیا و کسب موفقیت های روزافزون، بسیار سپاسگزارم.

وظیفه خود می دانم یاد همکارانم را که در راه خدمت رسانی به ملت شریف کشورمان، بر اثر بیماری مهلک کرونا جان به جان آفرین تسلیم کردند، گرامی داشته و به خانواده محترم این عزیزان تسلیت عرض کنم.

از درگاه ایزد منان، برای همه شما همیاران همدل و خانواده گرامی تان سلامتی، بهروزی و دوام توفیقات روز افزون را مسئلت می نمایم.
                                                                                                                                                                                                                                    مسعود بادین نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل” 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید