پیام مدیرعامل بیمه سینا به مناسبت ولادت حضرت امام علی(ع)

مثلث مالی : مدیرعامل بیمه سینا در پیامی فرا رسیدن خجسته میلاد مسعود حضرت امام علی(ع) و بزرگداشت روز پدر را تبریک و تهنیت گفت.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : مدیرعامل بیمه سینا در پیامی فرا رسیدن خجسته میلاد مسعود حضرت امام علی(ع) و بزرگداشت روز پدر را تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش روابط عمومی بیمه سینا، متن پیام وی به شرح زیر است:

سیزدهم رجب، سرآغاز طلوع خورشید فروزان زندگی یگانه بزرگ‌مردی است که در کعبه، دیده به جهان گشود و عالَم را غرق در مفاهیم والای عدالت و مهرورزی کرد.

زندگی مملو از خیر و برکت مولای متقیان، نه تنها الگویی تمام عیار برای مردان و زنان مسلمان است، بلکه مسیری روشن برای زندگی سعادتمند را پیش روی متفکران و آزاداندیشان جهان در تمامی دوران‌ها قرار داده است.

بدین‌وسیله، فرا رسیدن سالروز ولادت امیرالمؤمنین حضرت علی(ع) را گرامی داشته و ضمن تبریک این عید فرخنده و نکوداشت روز پدر، پیروی از سیره آن امام همام و سرافرازی و سربلندی پدران سخت‌کوش ایران اسلامی به وی‍ژه همکاران ارجمند شرکت بیمه سینا را از درگاه ایزد منان مسئلت می‌دارم.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید