پیام مدیرعامل بیمه آسماری به مناسبت روز بیمه

مثلث مالی : علیرضا یزدان دوست مدیرعامل شرکت بیمه آسماری با صدور پیامی فرارسیدن «روز ملی بیمه» را تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه آسماری، به این شرح است:

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : علیرضا یزدان دوست مدیرعامل شرکت بیمه آسماری با صدور پیامی فرارسیدن «روز ملی بیمه» را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه آسماری، به این شرح است:

صنعت بیمه در کشور ما طی سالهای اخیر رشد چشمگیری را تجربه نموده است. افزایش ضریب نفوذ بیمه، رشد سرمایه‌گذاری‌های صنعت و توسعه کمی کانال های فروش بیمه در کنار ورود شرکت های بیمه تخصصی به بازار توانسته یک صنعت متحد، حرفه ای و پیشرو را به نمایش بگذارد.
دستاوردهای بزرگی مانند اصلاح قانون بیمه شخص ثالث، حذف بیمه نامه های فیزیکی و رواج یافتن فروش الکترونیکی بیمه نامه با همت همه بیمه گران و با هدایت بیمه مرکزی محقق شده است، در حالی که تا چند سال پیش چنین اقداماتی تقریبا محال به نظر می‌رسید.
گرچه امروز شرکت های بیمه در کشور ما نقش مهمی در مدیریت ریسک ها دارند، اما طبیعی است که می توان دامنه این خدمات را بسیار گسترده تر کرد و پس از طراحی رشته های متناسب با نیاز مشتریان، چهره جدیدتری از بیمه گری در کشور به نمایش گذاشت.
شرکت بیمه آسماری نیز توانسته است با اقدامات زیربنایی، پرتفوی خود را به میزان قابل توجهی توسعه داده و علاوه بر ارائه عملکردی مطلوب در حوزه بیمه درمان، برنامه های ویژه ای به منظور توسعه حضور در بازار بیمه کشور و افزایش رضایتمندی مشتریان طراحی کرده و در معرض اجرا بگذارد.
خداوند منان را سپاس که توانستیم یک سال دیگر در کنار هم با همدلی و اتحاد در راستای اهداف صنعت بیمه و هیئت مدیره شرکت با دستاویز به ایده های نوین گامی محکم برداریم.
سیزدهم آذر ماه که هر سال با شور و شوق فراوانی برای فعالان صنعت بیمه همراه بود، امسال به واسطه شیوع بیماری کرونا با شرایط ویژه ای مواجه شده است، اما بیمه گران ما از همین فرصت کرونا نیز استفاده کرده و خدمات ویژه برای پوشش این بیماری طراحی و اجرا کرده‌اند.
اینجانب به عنوان یکی از اعضای صنعت بیمه کشور فراسیدن روز ملی بیمه را به همه فعالان این حوزه تبریک می گویم و امیدوارم در آینده ای نزدیک و با از بین رفتن تهدید کرونا، بار دیگر بتوانیم این جشن بزرگ را در کنار هم برگزار کنیم.
امیدوارم با تلاش و تشریک مساعی بتوانیم فرهنگ بیمه را بیش از پیش در کشور نهادینه کنیم و با ارائه خدمات شایسته گامی موثر در جهت اعتلای کیفیت زندگی آحاد جامعه برداریم. توسعه، تحول و شکوفایی در همه عرصه های خدمت رسانی بیمه ای، وظیفه ماست و در این راه از خدای متعال یاری می‌جوییم.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید