پرداخت خسارت زلزله‌زدگان سی‌سخت با حضور مدیرعامل بیمه سینا

مثلث مالی : مدیرعامل بیمه سینا با حضور در شهر سی‌سخت، خسارت بیمه‌شدگان این شرکت ناشی از زلزله را به آنها پرداخت کرد.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : مدیرعامل بیمه سینا با حضور در شهر سی‌سخت، خسارت بیمه‌شدگان این شرکت ناشی از زلزله را به آنها پرداخت کرد.

رضا جعفری در این سفر که با همراهی رئیس هیئت‌مدیره و برخی مدیران ارشد شرکت به استان کهگیلویه و بویراحمد انجام شد، به میان بیمه شدگان زلزله‌زده سی‌سخت رفت و ضمن دلجویی از مردم، چک خسارت تعدادی از آنها را در حضور فرماندار و مسئولان محلی تحویل داد.

مدیرعامل بیمه سینا در این دیدار در جمع زلزله‌زدگان و مسئولان محلی اظهار داشت: از ساعات اولیه وقوع زلزله، کارشناسان خود را جهت ارزیابی خسارت به این شهر اعزام کرده و از آنها خواستیم تا در کمترین زمان ممکن خسارت‌ها را ارزیابی و محاسبه کنند تا بتوانیم وظیفه‌ی خود را در قبال مردم شریف سی‌سخت انجام دهیم.

وی با بیان اینکه وقوع این‌گونه حوادث، اهمیت استفاده از خدمات بیمه را بیشتر روشن می‌کند، ادامه داد: مردم باید تلاش کنند تا ساختمان و ابنیه خود را با هزینه اندک تحت پوشش بیمه قرار دهند تا در هنگام بروز حوادث و بلایای طبیعی با مشکلات کمتری مواجه باشند.

دیدار مدیرعامل بیمه سینا​ با همکاران و نمایندگان یاسوج

براساس این گزارش، مدیرعامل بیمه سینا در بخشی از این سفر از شعبه یاسوج بازدید و با همکاران این شعبه دیدار و گفت‌وگو کرد.

دکتر جعفری پس از آن در جلسه‌ای با حضور همکاران و نمایندگان شعبه یاسوج با تاکید بر لزوم توسعه فرهنگ بیمه در بخش‌های مختلف کشور، بیان داشت: بیمه از جمله اقدامات پیشگیرانه در هنگام بروز حوادث است که باید بیشتر برای مردم تشریح و تبیین شود تا هنگام رخ دادن اتفاقاتی مثل زلزله سی‌سخت، مردم بتوانند از مزایای آن برخوردار شوند.

وی با ابراز رضایت از عملکرد شعبه یاسوج در سال ۹۹ گفت: خوشبختانه پیشرفت خوبی در عملکرد این استان حاصل شده و امیدوارم که این روند با تلاش بیشتر شبکه فروش ادامه یابد.

مدیرعامل بیمه سینا توجه به اصول مبتنی بر ریسک و بازده را در جذب پرتفوی ضروری دانست و افزود: ترکیب متوازن پرتفوی و رعایت اصول مدیریت ریسک از برنامه‌های جدی شرکت و یکی از دلایل موفقیت آن در دو سال اخیر است.

وی با اشاره با رشد تولید حق بیمه شرکت در سال‌جاری بیش از متوسط صنعت بیمه گفت: علاوه بر این ذخایر شرکت در حاضر بیش از مقدار مورد نیاز و در وضعیت مطلوبی قرار دارد و در واقع پشتوانه بسیار خوبی برای بیمه سینا حساب می‌آید.

دکتر جعفری با تاکید بر اهمیت رعایت حقوق مشتریان گفت: در هنگام فروش محصولات بیمه‌ای و همین طور در زمان پرداخت خسارت، حقوق بیمه‌شدگان را رعایت کنید و با ارائه خدمت مطلوب و سریع، احترام و تکریم، موجب اشاعه فرهنگ بیمه و ایجاد حس رضایت در مشتری شوید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید