واکسن اقتصادی به بازار ایران هم رسید / پوشش توقف کسب و کاربیمه تعاون از اول شهریورعرضه می شود / صنعت بیمه ایران هیچ سهمی درجبران خسارات بیروت ندارد

مثلث مالی : مدیرعامل بیمه تعاون از عرضه " نخستین واکسن اقتصادی کرونا " به بازار کشور از اول شهریور امسال خبرداد و گفت : به دنبال جلساتی که با دکترسلیمانی داشتیم ، بیمه مرکزی ایران نیز با قبولی اتکایی ، از طرح توقف کسب و کاربیمه تعاون حمایت می کند.

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

مثلث مالی : مدیرعامل بیمه تعاون از عرضه ” نخستین واکسن اقتصادی کرونا ” به بازار کشور از اول شهریور امسال خبرداد و گفت : به دنبال جلساتی که با دکترسلیمانی داشتیم ، بیمه مرکزی ایران نیز با قبولی اتکایی ، از طرح توقف کسب و کاربیمه تعاون حمایت می کند.

یونس مظلومی که در نشست خبری آن لاین و از طریق اسکایپ امروز صبح میزبان خبرنگاران بود ، دراین باره یادآورشد : مدیرعامل مونیخ ری نیز درتازه ترین مصاحبه خبری خود از بیمه نامه توقف کسب و کار به عنوان واکسن اقتصادی کرونا نام برده و اعلام کرده است ، این طرح باید تحت حمایت دولت ها باشد زیرا بخش خصوصی به تنهایی این توان را ندارد .

مظلومی با بیان اینکه بیمه تعاون درباره تعرفه بیمه نامه توقف کسب و کار و نحوه اعمال و شرایط بیمه نامه با بیمه مرکزی به توافق رسیده است ، افزود :درهفته جدید بامشخص شدن میزان پذیرش بیمه مرکزی ، از هفته آینده به بازار عرضه میشود.

وی با بیان اینکه دکتر سلیمانی به واحدهای مربوط دربیمه مرکزی دستورات لازم را داده اند ، گفت : محصول آماده است ، جزییات طرح به زودی اعلام خواهد شد و بیمه تعاون از اول شهریورآماده فروش آن لاین بیمه نامه توقف کسب و کار است .

مدیرعامل بیمه تعاون در پاسخ به پرسش خبرنگار مثلث مالی مبنی براینکه “میزان خسارات بیروت بیش از ۱۵ میلیارد دلار اعلام شده است ، آیا صنعت بیمه ایران بخشی ازخسارات را به عنوان قبولی اتکایی ،پذیرفته است ؟ ” گفت : لبنان صنعت بیمه پیشرفته ای دارد ، بروکرهای حرفه ای که در خاورمیانه فعالیت دارند ، لبنانی هستند و عملکرد خوبی در بیمه های اتکایی دارند و می توان حضور آنها را دربازارهای انگلستان و فرانسه مشاهده کرد.

مظلومی ادامه داد : صنعت بیمه ایران با بیمه گران لبنانی غریبه نیستند و دراجلاس های لبنان حضورداشته اند اما تحریم های چند سال اخیراجازه قبولی اتکایی به ایران نداد و دراین خسارت سنگین بیروت، ایران هیچ تعهدی ندارد .

وی یادآورشد : با شناختی که از بیمه لبنان دارم ، با توجه به نفوذ بالای بیمه دراین کشوربدون تردید بیشتر ساختمان ها پوشش دارد و ریسک ها بین بیمه گران اتکایی توزیع شده است.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

ایجاد امکان رصد لحظه ای دارایی با بیمه نامه “یونیت لینک” بیمه سامان

مثلث مالی : مدیرعامل شرکت بیمه سامان با تاکید بر لزوم ایجاد شفافیت هر چه بیشتر در محصولات بیمه ای متناسب با نیازهای روز جامعه به ویژه در رشته بیمه های زندگی، گفت: بیمه سامان با طراحی مدرن محصول یونیت لینک، علاوه بر ارائه پوشش های معمول در بیمه های زندگی، امکان رصد لحظه ای دارایی را نیز برای مشتری فراهم کرده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید