آدرس

کیش- نوبنیاد دو - تمشک دو - پلاک ۴۴۳- واحد یک

تلفن

9360 447 764 98+

ایمیل

info@mosalasmali.ir

مثلث مالی

پایگاه خبری تحلیلی

هدف‌گذاری بیمه سرمد برای حضور در بازار انرژی و صنعت پتروشیمی کشور

مثلث مالی : بیمه سرمد با شرکت در سومین نمایشگاه حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی، هدف‌گذاری ویژه‌ای برای حضور موثر در بازار انرژی و صنعت پتروشیمی کشور کرده است.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : بیمه سرمد با شرکت در سومین نمایشگاه حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی، هدف‌گذاری ویژه‌ای برای حضور موثر در بازار انرژی و صنعت پتروشیمی کشور کرده است.

به گزارش روابط عمومی بیمه سرمد، سومین نمایشگاه حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی با نگاه ویژه به صنعت پالایش و پترو پالایش، دوم تا چهارم اسفند ۱۴۰۰ در جزیره کیش برگزار می‌شود. 

بیمه سرمد که یکی از شرکت‌های اصلی حاضر در اجرای طرح «پتروصاد» بانک صادرات ایران با هدف افزایش سقف تامین سرمایه و تسهیل در اجرای پروژه‌های پیشران صنعت نفت، گاز و پتروشیمی است، با یک نگاه استراتژیک در این نمایشگاه حضور پیدا خواهد کرد. 

این شرکت برای معرفی توانمندی‌های ویژه خود در حمایت از طرح‌های نفت، گاز و پتروشیمی و با هدف توسعه بازار بیمه‌های مهندسی و انرژی و ارائه انواع خدمات بیمه‌ای در زمینه بیمه‌ جامع اموال (برای کلیه تاسیسات، تجهیزات، ساختمان‌ها و…)، بیمه باربری، بیمه ماشین‌آلات پیمانکاری (کلیه ماشین‌آلات ساختمانی، راه‌سازی و پیمانکاری)، بیمه درمان تکمیلی، بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان، بیمه مسئولیت پیمانکاران، بیمه تضمین کیفیت محصول در قبال اشخاص ثالث، بیمه عمر مانده بدهکار، بیمه عمر و پس‌انداز، بیمه خودرو و پاداش سنوات بازنشستگی به شرکت‌های حوزه نفت، گاز و پتروشیمی در سومین نمایشگاه حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی حاضر شده و با حضور مدیران ارشد و کارشناسان فنی، محصولات و خدمات نوین خود را به بازدیدکنندگان معرفی می‌کند. 

این دومین گام بزرگ بیمه سرمد، پس از حضور در سیزدهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی (کیش اینوکس ۲۰۲۱) است که در آن علاوه بر معرفی خدمات نوین بیمه‌ای خود، نقش شرکت را در سوپرمارکت مالی بانک صادرات ایران و طرح بزرگ پتروصاد تبیین می‌کند. 

سومین نمایشگاه حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی با نگاه ویژه به صنعت پالایش و پترو پالایش، با همکاری شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، معاونت عملی و فناوری ریاست جمهوری، شورای عالی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی و وزارت صنعت، معدن و تجارت، ۲ تا ۴ اسفند ۱۴۰۰ در جزیره کیش برگزار می‌شود.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

ماموریت های شرکت بیمه اتکایی “رایا” اعلام شد

مثلث مالی : طی نامه ای از سوی دکتر علی بنیادی نائینی، چارچوب ها و الزامات قانونی و همچنین انتظارات نهاد ناظر صنعت بیمه از مدیران و دست اندرکاران شرکت بیمه اتکایی “رایا” ابلاغ شد.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید