نشست شورای عمومی سندیکای بیمه‌گران به میزبانی بیمه کوثر برگزار شد

مثلث مالی : نخستین نشست شورای عمومی سندیکای بیمه‌گران در سال 1400، دوشنبه 27 اردیبهشت در سالن همایش‌ های رایزن به میزبانی بیمه کوثر برگزار شد. مدیرعامل بیمه کوثر، در جلسه سندیکای بیمه‌گران که با هدف ایجاد هماهنگی در میان شرکت‌های بیمه و انسجام در پیشبرد برنامه‌ها و اهداف مشترک بیمه‌ای برگزار می‌شود، در ابتدای جلسه پس از تبریک عید فطر و اظهار تاسف از ظلم‌هایی که این روزها بر مسلمانان در جهان، به ویژه فلسطین، تحمیل می‌شود، از حضور پررنگ مدیران عامل شرکت‌های بیمه قدردانی و آرزو کرد این نشست هم پربار و اثرگذار باشد.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : نخستین نشست شورای عمومی سندیکای بیمه‌گران در سال ۱۴۰۰، دوشنبه ۲۷ اردیبهشت در سالن همایش‌ های رایزن به میزبانی بیمه کوثر برگزار شد.

مدیرعامل بیمه کوثر، در جلسه سندیکای بیمه‌گران که با هدف ایجاد هماهنگی در میان شرکت‌های بیمه و انسجام در پیشبرد برنامه‌ها و اهداف مشترک بیمه‌ای برگزار می‌شود، در ابتدای جلسه پس از تبریک عید فطر و اظهار تاسف از ظلم‌هایی که این روزها بر مسلمانان در جهان، به ویژه فلسطین، تحمیل می‌شود، از حضور پررنگ مدیران عامل شرکت‌های بیمه قدردانی و آرزو کرد این نشست هم پربار و اثرگذار باشد.

در ادامه دبیرکل سندیکای بیمه‌گران، به دو دستاورد مهمی که با همدلی اعضا در پایان سال گذشته حاصل شد اشاره کرد و گفت: با پیگیری فراوان، سرانجام سندیکا توانست مشکلاتی که در خصوص اخذ عوارض در یکی از کلانشهرها وجود داشت حل کند که کار بزرگی بود.

سیدمحمد کریمی کمک فکری و فنی سندیکا به نهادهای تصمیم‌گیر را در جریان تعیین نرخ بیمه شخص‌ثالث تبلور همکاری حقیقی و هم‌افزایی شرکت‌های بیمه‌گر دانست و خاطرنشان کرد: در پایان سال گذشته، سندیکا کمیته‌ای از خبرگان و کارشناسان صنعت بیمه تشکیل داد تا اطلاعات به‌روز و دقیقی در این زمینه تهیه شود و در اختیار شورای‌عالی بیمه و سایر نهادهای مرتبط قرار گیرد که خوشبختانه به تعیین نرخ منطقی بیمه‌نامه شخص‌ثالث برای سال ۱۴۰۰ نیز منجر شد.

سپس اعضای شورای عمومی تا پایان نشست به بحث و تبادل نظر درباره دستور جلسه پرداختند.

مدیرعامل بیمه کوثر در حاشیه این نشست، با اشاره به اهمیت و کارکردهای فراوان هر تشکل صنفی در براورده شدن خواسته‌های صنف گفت: به واقع، سندیکای بیمه‌گران ایران که تشکلی برآمده از بیمه‌گران، فعالان و دلسوزان صنعت است تا به امروز خدمات بی‌بدیلی را به ارمغان آورده است.

مجید مشعلچی فیروزآبادی تصریح کرد: در طی سال‌های اخیر، در سایه نگاه سازنده و جدی اعضای هیات‌مدیره، معاونان ومدیران شرکت‌های بیمه و اعضای سندیکای بیمه‌گران ایران، این نهاد علاوه بر ایجاد همدلی و انسجام در خانواده بزرگ صنعت بیمه، به صورت فعال نقش خود را در صنعت بیمه بازیافته است و در گره‌گشایی از مسایل مختلف صنعت بیمه به‌خوبی عمل کرده است.

مدیرعامل بیمه کوثر تصمیم‌سازی را مهم‌ترین رسالت سندیکای بیمه‌گران ایران اعلام کرد و افزود: سندیکا با ایجاد کارگروه‌های متعدد تخصصی در رشته‌های مختلف بیمه‌ای، برگزاری مدون جلسه‌های شورای عمومی و کارگروه‌ها و نیز ارتباط تنگاتنگ و صمیمانه با شورای‌عالی بیمه و بیمه مرکزی، فضایی را ایجاد کرده است تا بتواند با تعامل مناسب با نهادهای تقنینی، به‌خوبی در مسیر تحقق «کمک به بهبود مقررات و محیط کسب و کار صنعت بیمه» موثر باشد. / روابط عمومی بیمه کوثر.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید