مدیر روابط عمومی بیمه تعاون عضو شورای سیاستگذاری همایش بیمه و توسعه شد

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : مدیر روابط عمومی و امور مشتریان بیمه تعاون، به عنوان عضو شورای سیاستگذاری پنل های سندیکای بیمه گران ایران در همایش بیمه و توسعه منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی بیمه تعاون، سید محمد کریمی، دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران، سمیه محمدی، مدیر روابط عمومی و امور مشتریان بیمه تعاون را به عنوان عضو شورای سیاستگذاری پنل های سندیکای بیمه گران ایران در همایش بیمه و توسعه منصوب کرد.

در این حکم تأکید شده تا براساس سیاست های متخذه، از کارشناسان خبره صنعت و دانشگاه و تولید محتوای علمی و نوآورانه برای بهره مندی مخاطبین بیمه در کشور استفاده شود.

همچنین محمدی، در «پنل تخصصی فرهنگ سازی با عنوان فرهنگسازی بیمه ای در عصر دیجیتال» که برای نخستین بار در همایش بیمه و توسعه برگزار می شود به عنوان مدیر پنل، حضور خواهد داشت و این پنل با ترکیب ۹ عضو از فعالان درون و برون صنعت در این حوزه به زودی اعضای خود را معرفی و فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

شایان ذکر است، محمدی در کارنامه خود، هفت سال مدیریت روابط عمومی بیمه رازی و عضویت در کارگروه تخصصی مدیران روابط عمومی سندیکای بیمه گران ایران، شورای مدیران روابط عمومی بیمه مرکزی و نیز دبیری کارگروه تبلیغات را داشته و از فروردین ۱۴۰۰ به عنوان مدیر روابط عمومی و امور مشتریان بیمه تعاون مشغول به فعالیت است.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید