مدیرعامل شرکت بیمه سامان: «پلنت» پشتیبان واقعی استارت آپ هاست

مثلث مالی : مدیرعامل شرکت بیمه سامان با بیان این که آینده از آن استارت آپ هاست، ضمن تشریح چگونگی حمایت این شرکت از ایده های نو در صنعت بیمه، گفت: ما برای استارت آپ ها فرش قرمز پهن کرده ایم.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : مدیرعامل شرکت بیمه سامان با بیان این که آینده از آن استارت آپ هاست، ضمن تشریح چگونگی حمایت این شرکت از ایده های نو در صنعت بیمه، گفت: ما برای استارت آپ ها فرش قرمز پهن کرده ایم.

احمد رضا ضرابیه با تاکید بر نقش مهم استارت آپ ها در توسعه همه بخش های اقتصادی به ویژه صنعت بیمه، گفت: حوزه فعالیت استارت آپ ها سیال است، بنابراین اگر آنها را در صنعت بیمه نادیده بگیریم، به سرعت از این صنعت کوچ خواهند کرد و شاهد فعالیشتان در سایر بخش های اقتصادی به جز بیمه خواهیم بود.
وی با بیان این که همین دیدگاه باعث ایجاد «پلنت» به عنوان مرکزی برای هدایت و استفاده از توانایی استارت آپ ها شد، اظهار کرد: بیمه سامان با راه اندازی «پلنت» در عمل ثابت کرد که پشتیبان واقعی استارت آپ هاست و اکنون با گذشت یک سال و نیم از تاسیس آن، به خوبی آثار مثبت حمایت از استارت آپ ها در صنعت بیمه مشخص شده است.
ضرابیه با تاکید بر این که بسیاری از استارت آپ ها ایده های نابی در حوزه بیمه دارند و فقط نیازمند حمایت از سوی شرکت ها، تامین مالی، آشنایی با فنون بیمه گری، دریافت مجوزها و یا اخذ ضمانتنامه هستند، اظهار کرد: بیمه سامان همه این پیش نیازها را در پلنت پیاده سازی کرد و همه سیستم های نرم افزاری و سخت افزاری لازم را در اختیار آنها قرار داده است.

مدیرعامل شرکت بیمه سامان با بیان این که پلنت تلاش می کند امکانات مورد نیاز استارت آپ ها را فراهم کرده و ضمن مدرن کردن فرایندها، از فضای سنتی موجود بیش از پیش فاصله بگیرد، گفت: اکنون روش «نوآوری باز» در شرکت بیمه سامان برای طراحی محصولات و بازطراحی فرایندها به کار گرفته می شود، به طوری که ابتدا نیازهای بازار و خواسته های مشتریان رصد می شود و سپس محصول نهایی متناسب با آن طراحی و اجرا خواهد شد، در نتیجه این روش قدیمی که بیمه گر پشت درهای بسته برای مشتری تصمیم گیری کند به پایان رسیده است.

مدیرعامل شرکت بیمه سامان توسعه استارت آپ ها را عاملی برای کمک به توسعه اقتصاد کشور خواند و گفت: شرکت بیمه سامان نیز در همین راستا خود را به حمایت از صاحبان ایده موظف می داند و از کمک به آنها دریغ نخواهد کرد.
به گفته او، پلنت یک فضای ویژه در حوزه اینشورتک است که تلاش می کند با شناسایی ایده ها و موقعیت های موجود در صنعت بیمه، تبدیل آنها به کسب و کار را تسریع کند.

مدیرعامل شرکت بیمه سامان با بیان این که تحول دیجیتال، موضوع کسب و کارهای مختلف روز دنیاست و صنعت بیمه ما نیز باید در این مسیر حرکت کند، اظهار کرد: فناوری باید در حوزه فعالیت های بیمه گری جایگاه بالاتری داشته باشد و خوشبختانه با حمایت بیمه مرکزی، این مسیر با سرعت در حال طی شدن است./ روابط عمومی شرکت بیمه سامان.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید