مدیرعامل بیمه ایران معین : خسارات بازار پردیس را ۴۸ ساعته پرداخت می کنیم

مثلث مالی : به دنبال حادثه آتش سوزی دربازار پردیس یک ، داریوش محمدی مدیرعامل بیمه ایران معین با سفر به جزیره کیش به همراه معاون فنی شرکت از محل حادثه و غرفه های زیان دیده بازدید کرد و درحاشیه آن از پرداخت خسارات کلی واحدهایی که کاملا آسیب دیده اند در 48 ساعت آینده خبرداد و گفت : واحدهایی که خسارات جزیی دارند باید در انتظارشمارش خسارات و تشکیل پرونده های خسارت که تلاش می شود تا آخرهمین هفته تمام شود ، منتظر بمانند . محمدی گفت : چنانچه کارها خوب پیش رود ، خسارات جزیی نیز تا یکشنبه آینده پرداخت خواهد شد.

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

مثلث مالی : به دنبال حادثه آتش سوزی دربازار پردیس یک ، داریوش محمدی مدیرعامل بیمه ایران معین با سفر به جزیره کیش به همراه معاون فنی شرکت از محل حادثه و غرفه های زیان دیده بازدید کرد و درحاشیه آن از پرداخت خسارات کلی واحدهایی که کاملا آسیب دیده اند در ۴۸ ساعت آینده خبرداد و گفت : واحدهایی که خسارات جزیی دارند باید در انتظارشمارش خسارات و تشکیل پرونده های خسارت که تلاش می شود تا آخرهمین هفته تمام شود ، منتظر بمانند . محمدی گفت : چنانچه کارها خوب پیش رود ، خسارات جزیی نیز تا یکشنبه آینده پرداخت خواهد شد.

محمدی درگفت و گوبا مثلث مالی بابیان اینکه بعد از بازدید از محل حادثه با غلامحسین مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش جلسه داشته است ، افزود : اینکه می گوییم درکنار بیمه گذاران مان هستیم ، در حد شعار نیست .پس ازشنیدن حادثه آتش سوزی دربازار قدیمی پردیس یک کیش خود را به جزیره رساندیم تا به زیان دیدگان امید دهیم ،خسارات تحت پوشش در اسرع وقت پرداخت میشود و بیمه گردر کنارشان هست.

وی درباره خسارت اعلام شده ۱۰۰ میلیارد تومانی توضیح داد : این رقم واقعی نیست و هنوز برای اعلام خسارات زود است ، بخصوص که خیلی از واحدها آسیب ندیده اند.

محمدی درپاسخ به این پرسش که آیا بیمه گران دیگری درخسارات سهم دارند ؟ متذکر شد : بخش عمده بازار تحت پوشش بیمه ایران معین بوده است ، اما طبق شنیده ها ظاهرا تعدادی از واحدها تحت پوشش بیمه های آسماری و امید قرار داشتند.

وی با بیان اینکه ۶۰ درصد پرتفوی فوق پوشش اتکایی داخلی دارد ، اظهارداشت : خسارات کلی واحدهایی که کاملاازبین رفته اند ، ظرف ۴۸ ساعته آینده پرداخت خواهد شد و آن غرفه هایی که زیان های جزیی دارند ، باید منتظر بازدید از اموال و شمارش خسارات باشند . البته کارشناسان ما بررسی ها را آغاز کرده اند و تلاش میشود فرآیند تشکیل پرونده های خسارت تا آخر همین هفته تکمیل شود و خسارات تا یکشنبه آینده پرداخت شود.

محمدی درپاسخ به این پرسش که آیا بازار پردیس دچار کم بیمه گی است ،توضیح داد : پس از بررسی بیمه نامه ها ، میزان سرمایه های بیمه شده و خسارات میتوان به این پرسش پاسخ داد ، اما آنچه در بازدید اولیه به نظررسید ، ظاهرا پردیس ۱ به سیستم های اطفای حریق مجهزنبوده است .

وی از سازمان منطقه آزاد کیش ، به ویژه شرکت عمران درخواست کرد : وضعیت بازارهای کیش بررسی و نواقص امنیتی شناسایی شود تا از وقوع حوادث ازاین دست جلوگیری شود .

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

اخبار

چرخش استراتژیک و پرداخت به موقع خسارت از اولویت‌های اصلی بیمه رازی است

مثلث مالی : مدیرعامل شرکت بیمه رازی با تاکید بر پنج چرخش استراتژیک این شرکت در سال جاری گفت: شرکت بیمه رازی در مسیر مناسبی قرار گرفته و باید تمام همکاران در ستاد و صف شرکت بیمه رازی اهتمام بیشتری به تحولات شرکت داشته باشند.

بیمه

مدیرعامل بیمه ایران در گشایش ساختمان جدید ایران معین در کیش : راه پشتیبانی از اقتصاد کشور، بزرگ شدن صنعت بیمه است

مثلث مالی : مدیرعامل بیمه ایران با تاکید بر نقش بیمه به عنوان یکی از موثرترین ابزارهای مالی در توسعه اقتصادی کشور، گفت: راه پشتیبانی از اقتصاد کشور، بزرگ تر کردن صنعت بیمه است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید