عملکرد بیمه تجارت نو در بازار اتومبیل اعلام شد

مثلث مالی : شرکت بیمه تجارت‌نو برای مشتریانی که خودروهای کم تردد دارند، طرحی را در دست اجرا دارد که آن افراد می توانند از این طرح برای کاهش هزینه و بهره بردن از پوشش های بیمه‌های بدنه استفاده کنند.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : شرکت بیمه تجارت‌نو برای مشتریانی که خودروهای کم تردد دارند، طرحی را در دست اجرا دارد که آن افراد می توانند از این طرح برای کاهش هزینه و بهره بردن از پوشش های بیمه‌های بدنه استفاده کنند.

روابط عمومی بیمه تجارت‌نواعلام کرد ؛ وحید دانش‌کیا سرپرست بیمه‌های اتومبیل این شرکت در خصوص عملکرد تجارت نو در بازار اتومبیل در سال ۱۴۰۱گفت : شرکت بیمه تجارت‌نو در دو ماه اول سال ۱۴۰۱ حدود ۸۰۰ میلیارد ریال در حوزه خودرویی اعم از بیمه بدنه، شخص ثالث و حوادث سرنشین محصول فروخته است.

سرپرست بخش اتومبیل شرکت بیمه تجارت‌نو در زمینه الحاقیه بیمه نامه‌ها گفت: هر سال، در نیمه دوم اسفند ، قوه قضاییه دیه سال جدید را مشخص می کند که بر اساس آن حق بیمه‌ بیمه‌های شخص ثالث تغییر می‌کند. سال گذشته این اتفاق رخ نداد و دیه نهم فروردین ۱۴۰۱ اعلام شد، لذا از نظر قانونی بیمه نامه‌هایی که از اول سال ۱۴۰۰ تا ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ شروع شده اند نیاز به الحاقیه ندارند ولی بیمه گذارانی که بیمه‌نامه‌های آنها از اول فرودین تا ۸ فروردین ۱۴۰۱ شروع می‌شود باید به شرکت‌های بیمه مراجعه نموده و الحاقیه افزایش تعهدات خریداری کنند. در چندین نوبت به کسانی که در این تاریخ اقدام به خرید بیمه‌نامه از شرکت بیمه تجارت‌نو کردند اطلاع رسانی شده تا به شرکت مراجعه کرده و الحاقیه دریافت کنند، برای این منظور تمامی شعب این شرکت به صدور الحاقیه دسترسی دارند و هر فردی که بیمه‌نامه تجارت‌نو را در اختیار دارد با مراجعه به هریک از شعب می تواند الحاقیه را دریافت نماید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید