آدرس

کیش- نوبنیاد دو - تمشک دو - پلاک ۴۴۳- واحد یک

تلفن

9360 447 764 98+

ایمیل

info@mosalasmali.ir

مثلث مالی

پایگاه خبری تحلیلی

قدردانی رئیس کل بیمه مرکزی و هیات همراه از عملکرد شعبه زنجان بیمه دانا

مثلث مالی : دکتر غلامرضا سلیمانی،رئیس کل بیمه مرکزی، سید محمد کریمی، دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران و علی جباری رئيس صندوق خسارت‌هاي بدني در سفر به استان زنجان، از نزدیک در جریان نحوه فعالیت صنعت بیمه در این استان قرار گرفتند.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : دکتر غلامرضا سلیمانی،رئیس کل بیمه مرکزی، سید محمد کریمی، دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران و علی جباری رئیس صندوق خسارت‌های بدنی در سفر به استان زنجان، از نزدیک در جریان نحوه فعالیت صنعت بیمه در این استان قرار گرفتند.

هیئتی متشکل از مدیران ارشد صنعت بیمه با هدف پیاده سازی مطلوب سیاست های کلان این صنعت در زمینه توسعه بیمه، تسهیل امور و خدمت‌ رسانی بهتر به بیمه‌گذاران و بررسی چالش‌های صنعت بیمه در استان زنجان حضور یافتند. در این سفر که دکتر کاردگر، نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل و حسین حسینی، قائم مقام بیمه دانا، هیات همراه ارشد صنعت بیمه را همراهی کردند، افتتاح شعبه صندوق تامین خسارت بدنی در استان زنجان، نشست شورای هماهنگی استان، نشست هم اندیشی شبکه فروش استان، دیدار با مقامات استانی از جمله استاندار و نماینده ولی فقیه، بازدید از شعبه دانا، ازجمله برنامه‌ های سفر رئیس کل بیمه مرکزی و دبیرکل سندیکای بیمه گران به استان زنجان بود.

دکتر سلیمانی ضمن بازدید از قسمت‌های مختلف شعبه، با همکاران شعبه گفتگو و از میزان دانش فنی همکاران ابراز رضایت کرد. وی در جمع مدیران بیمه دانا گفت: با حضور در شعبه‌های استانی، نقاط قوت و ضعف را شناسایی و مسائل مطرح ‌شده از سوی همکاران را جمع بندی کرده و برای برطرف کردن در دستور کار قرار می‌دهیم. وی اظهار داشت: بیشترین وقت، سرمایه و انرژی را به سمت فناوری اطلاعات و الکترونیکی کردن خدمات، سوق می‌دهیم.

دکتر کاردگر، مدیرعامل بیمه دانا نیز ضمن تشکر از حضور میهمانان بخصوص رئیس کل بیمه مرکزی و هیات همراه، در رابطه با عملکرد شرکت بیمه دانا در سال ۹۸ و همچنین روند رو به رشد بیمه دانا در سال ۹۹ گزارشی ارائه کرد.

مدیرعامل بیمه دانا گفت: مشکل اصلی صنعت بیمه، عدم نظارت بر آیین‌نامه‌های صادره از بیمه مرکزی به دلیل نداشتن (Data (پایگاه داده) است. دکتر کاردگر اظهار داشت: آیین‌نامه کارمزد، مهمترین آیین‌نامه بوده و تفاوت در کارمزدها فروش شرکت‌ها را متفاوت کرده که اگر این موضوع حل شود بسیاری از مسائل نیز حل می‌شود.

وی با اشاره به وضعیت خوب نقدینگی شرکت بیمه دانا، خاطرنشان کرد: سرمایه این شرکت با آورده نقدی سهامداران از ۱۵۰ به ۴۰۰ میلیارد تومان رسید که این اتفاق برای اولین بار در صنعت بیمه کشور رخ داد.

در ادامه جلسه، نظری رئیس شعبه زنجان بیمه دانا ضمن خوش‌آمدگویی، گزارشی از عملکرد این شعبه در ۹۸ و همچنین دو ماهه سال۹۹ ارائه کرد. به گفته مدیر شعبه بیمه دانا استان زنجان، ان شعبه در مقایسه عملکرد خود در سال ۹۸ نسبت به ۹۷ از لحاظ مبلغ ۹۹ درصد و از لحاظ تعداد بیمه‌نامه‌ها ۱۳۹ درصد افزایش داشته که بیشترین میزان افزایش در بیمه‌های آتش‌سوزی، حوادث انفرادی، شخص ثالث و بدنه خودرو بوده است. نظری اظهار داشت: بیشترین عامل موثر در افزایش عملکرد بیمه دانا در زنجان، طرح مهر دانا بود. در پایان، دکتر سلیمانی ضمن تشکر از میزبانی خوب شعبه زنجان بیمه دانا، از عملکرد شعبه در کسب ۱۱ درصد از کل پرتفوی بیمه استان تقدیرکرد.

منبع : روابط عمومی بیمه دانا

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

ماموریت های شرکت بیمه اتکایی “رایا” اعلام شد

مثلث مالی : طی نامه ای از سوی دکتر علی بنیادی نائینی، چارچوب ها و الزامات قانونی و همچنین انتظارات نهاد ناظر صنعت بیمه از مدیران و دست اندرکاران شرکت بیمه اتکایی “رایا” ابلاغ شد.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید