قتل عمد مشمول خدمات صندوق تامین خسارت های بدنی نمی شود

مثلث مالی : بعد از انتشار رای دادگاه بدوی قاتل رومینا اشرفی که به اتهام قتل عمد از جنبه عمومی جرم به ٩ سال حبس و پرداخت دیه محکوم شد ، برخی گمانه زنی ها مطرح شد که این دیه را باید صندوق تامین خسارت های بدنی بپردازد . علی جباری مدیرعامل صندوق تامین خسارت های بدنی درگفت وگو با مثلث مالی با تکذیب این موضوع گفت : قتل عمد مشمول خدمات صندوق تامین خسارت های بدنی نمی شود و قرار نیست صندوق درارتباط با پرونده مذکور خسارتی بپردازد.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : بعد از انتشار رای دادگاه بدوی قاتل رومینا اشرفی که به اتهام قتل عمد از جنبه عمومی جرم به ٩ سال حبس و پرداخت دیه محکوم شد ، برخی گمانه زنی ها مطرح شد که این دیه را باید صندوق تامین خسارت های بدنی بپردازد .

دکتر علی جباری مدیرعامل صندوق تامین خسارت های بدنی

علی جباری مدیرعامل صندوق تامین خسارت های بدنی در گفت وگو با مثلث مالی با تکذیب این موضوع گفت : قتل عمد مشمول خدمات صندوق تامین خسارت های بدنی نمی شود و قرار نیست صندوق درارتباط با پرونده مذکور خسارتی بپردازد.

جباری با بیان اینکه برخی ازحکم دادگاه برداشت اشتباهی دارند ، افزود : صندوق تامین خسارت های بدنی در مواردی که خانومی دچار حادثه غیرعمد شود و مقصرحادثه نیمی از دیه را بپردازد ، مابه التفاوت آن را جبران خواهد کرد که البته قتل عمد مشمول این موضوع نمی شود .

وی افزود : حتی در مواردی که قاتل پیدا نشود و یا گریخته باشد ، صندوق دادگستری این دست خسارات رامیپردازد و قتل عمد هیچ ارتباطی با صندوق تامین خسارت های بدنی ندارد .

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید