فرایند حذف چک در عملیات غیر بیمه گری بیمه ایران آغاز شد

مثلث مالی : با راه اندازی سامانه جامع پرداخت الکترونیکی درعملیات غیربیمه‌گری ، صدور چک حذف و پرداخت آنلاین به مشتریان بیمه ایران اجرایی شد

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : با راه اندازی سامانه جامع پرداخت الکترونیکی درعملیات غیربیمه‌گری ، صدور چک حذف و پرداخت آنلاین به مشتریان بیمه ایران اجرایی شد

به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه ایران ، علی حسین طهماسبی مدیر کل امور مالی با اعلام این خبر افزود : امروزه ارائه خدمات الکترونیک مطلوب و مناسب به مشتریان، سرلوحه  اقدامات  بیمه ایران بعنوان یک شرکت بازرگانی  مشتری محور قرار گرفته است و بیمه ایران بعنوان لیدر صنعت بیمه کشور همواره با  پشتیبانی و شناسایی راهکارهای جدید ، در صدد  بهبود فرآیند ها ، نیازمندی‌ها و چالش‌های صنعت بیمه کشور است .

این شرکت در راستای تاکیدات مدیر عامل و با درک این شرایط، تلاش می کند تا با حرکت هوشمندانه در مسیر بیمه گری دیجیتال، خدمات متنوعی در صدور وپرداخت خسارت الکترونیکی در عملیات های بیمه گری وغیر بیمه گری به نحو مطلوب به مشتریان ارائه دهد.

به همین جهت سامانه ” بیمه ایران من” ،  ارائه خدمات اینترنتی و هوشمندسازی سامانه های دریافت و پرداخت حق بیمه ، خسارت  و سایر هزینه ها ، به منظور افزایش سطح رضایتمندی مشتریان و گام برداشتن در مسیر تحقق بیمه داری دیجیتال، صورت می گیرد.

در این خصوص مدیریت مالی شرکت اقدامات متعددی در ماه های گذشته با همکاری مدیریت فناوری اطلاعات و آمار آغاز کرد و اخیرا توانست  با جمع آوری حساب های بانکی جاری ، توفیقات زیادی در زمینه پرداخت الکترونیک و بدون صدور چک در عملیات های غیر بیمه گری کسب نماید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید