آدرس

کیش- نوبنیاد دو - تمشک دو - پلاک ۴۴۳- واحد یک

تلفن

9360 447 764 98+

ایمیل

info@mosalasmali.ir

مثلث مالی

پایگاه خبری تحلیلی

رشد ۶۰۰درصدی سود خالص بیمه سینا در سال ۹۹

مثلث مالی : در این مدت حق بیمه تولیدی بیمه سینا با 36 درصد رشد در مقایسه با سال قبل به رقم یک هزار و 750 میلیارد تومان رسید و نسبت خسارت نیز با روند کاهشی، عدد 58 درصد را نشان داد.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : در این مدت حق بیمه تولیدی بیمه سینا با ۳۶ درصد رشد در مقایسه با سال قبل به رقم یک هزار و ۷۵۰ میلیارد تومان رسید و نسبت خسارت نیز با روند کاهشی، عدد ۵۸ درصد را نشان داد.

مدیرعامل بیمه سینا در جمع مدیران ستاد و شعب سراسر کشور با اشاره به عملکرد درخشان بیمه سینا در سال ۹۹ از افزایش بالغ بر ۳۶ درصدی حق بیمه تولیدی شرکت در این سال خبر داد.

رضا جعفری در دومین نشست آنلاین رؤسای شعب سراسر کشور که با حضور معاونین و مدیران ارشد فنی انجام شد، به تشریح شاخص‌های عملکردی بیمه سینا در سال ۱۳۹۹ پرداخت.

مدیرعامل بیمه سینا با بیان اینکه این شرکت در سال‌جاری با وجود آثار منفی اقتصادی متغیر کرونا بر کسب‌وکارها، توانست با برنامه‌ریزی راهبردی به اهداف تعیین‌شده دست یابد، ادامه داد: در این مدت حق بیمه تولیدی با ۳۶ درصد رشد در مقایسه با سال قبل به رقم یک هزار و ۷۵۰ میلیارد تومان رسید و نسبت خسارت نیز با روند کاهشی، عدد ۵۸ درصد را نشان داد.

وی در ادامه افزود: کاهش سهم بیمه‌های درمان و ارتقاء سهم بیمه‌های عمر از سیاست‌های ما در سال‌جاری بود و در سال آتی نیز با توجه به شرایط، بنا داریم این سیاست را ادامه دهیم.

جعفری بهترین عنصر تبلیغی برای هر شرکت بیمه را پرداخت سریع و صحیح خسارت دانست و افزود: خوشبختانه با همت همکاران، عمده‌ی خسارت‌های معوق در سال جاری پرداخت شد و در حال‌حاضر هیچ مشکلی در پرداخت وجود ندارد.

وی توجه به سرمایه گذاری‌ها و ذخایر را از جمله اقدامات مهم سال ۹۹ عنوان کرد و گفت: ذخایر در بهترین وضعیت خود به عنوان یک پشتوانه محکم برای شرکت قرار دارد و در بخش سرمایه‌گذاری نیز با برنامه‌ای که در کمیته سرمایه‌گذاری تصویب و به اجرا رسید، بازده و درآمد بسیار خوبی از محل این سرمایه گذاری‌ها حاصل شده است.

مدیرعامل بیمه سینا افزود: سود خالص دوره مالی ۹۹ نیز با رشد قابل توجه بالغ بر ۶۰۰ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل همراه شده که این رخداد مهم نشان‌دهنده‌ی هدف‌گذاری صحیح و حرکت جمعی تمامی ارکان این شرکت در مسیر ترسیم‌شده بوده و جای تقدیر از همکاران گرامی دارد.

گفتنی است در پایان این جلسه، ضمن ارائه و تحلیل مفروضات بودجه ۲۵۰۰ میلیارد تومانی سال ۱۴۰۰، مقرر شد تا پایان سال‌جاری، بودجه عملیاتی به شعب و شبکه فروش ابلاغ گردد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

ماموریت های شرکت بیمه اتکایی “رایا” اعلام شد

مثلث مالی : طی نامه ای از سوی دکتر علی بنیادی نائینی، چارچوب ها و الزامات قانونی و همچنین انتظارات نهاد ناظر صنعت بیمه از مدیران و دست اندرکاران شرکت بیمه اتکایی “رایا” ابلاغ شد.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید