آدرس

کیش- نوبنیاد دو - تمشک دو - پلاک ۴۴۳- واحد یک

تلفن

9360 447 764 98+

ایمیل

info@mosalasmali.ir

مثلث مالی

پایگاه خبری تحلیلی

سود ۶ هزار میلیاردی بیمه معلم از سرمایه‌گذاری‌ های بورسی

مثلث مالی : شرکت بیمه معلم در پایان مرداد ماه ۱۳۹۹ از محل سرمایه گذاری های بورسی و فرابورسی بیش از ۶ هزار میلیارد ریال کسب کرد .

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : شرکت بیمه معلم در پایان مرداد ماه ۱۳۹۹ از محل سرمایه گذاری های بورسی و فرابورسی بیش از ۶ هزار میلیارد ریال سود کسب کرد .

محمدرضا مرادی مدیر سرمایه گذاری شرکت بیمه معلم گفت : این شرکت در شهریور ماه ۹۷ با نماد “ومعلم” در فهرست شرکت‌های ناشر در بازار دوم فرابورس درج شد.

به گزارش روابط عمومی بیمه معلم با توجه به اینکه شرکت‌های پذیرفته‌شده در بورس موظف به ارائه اطلاعات خود به طور منظم و شفاف در سامانه کدال می‌باشند، بیمه معلم نیز پس از درج در فرابورس طی دو سال اخیر ضمن رعایت الزامات، اطلاعات خود را به طور شفاف و منظم از طریق این سامانه در اختیار سهامداران و سرمایه‌گذاران قرار داده است. بیمه معلم به منظور حفظ ثروت سهامداران همواره سعی در بهینه‌سازی ترکیب پرتفوی بیمه‌ای و تلاش جهت کسب بازده مناسب از سرمایه‌گذاری‌های خود دارد.

این گزارش می‌افزاید : با توجه به اینکه در شرایط عادی بازار سهام، قیمت سهم منعکس کننده، عملکرد شرکت می‌باشد، لذا همواره سعی شده عملکرد شرکت به نحوی باشد که تاثیر مثبتی در قیمت سهام داشته باشد و موجب رشد ثروت سهامداران گردد.

و اما برنامه‌های بیمه معلم جهت تداوم فعالیت موثر در بورس با مدیریت بهینه پرتفوی بیمه‌ای به بهترین شکل از لحاظ مدیریت ریسک و نیز تداوم روند سودآوری و افزایش کیفیت سود عمده برنامه شرکت در ادامه فعالیت می‌باشد. ارائه گزارشات شفاف و به موقع صورت‌های مالی و پاسخگویی صحیح به سهامداران بیش از پیش، در دستور کار قرار دارد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید