سرمایه بیمه کوثر ۸۳ درصد افزایش می یابد / تا شهریورامسال

مثلث مالی : بیمه کوثر در مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت علاوه بر پیش‌بینی تحقق بیش از 10هزارمیلیارد ریال سود سرمایه‌گذاری‌ در سال 1399، افزایش83درصدی سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها را تا شهریور ماه عملیاتی خواهد کرد.

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

مثلث مالی : بیمه کوثر در مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت علاوه بر پیش‌بینی تحقق بیش از ۱۰هزارمیلیارد ریال سود سرمایه‌گذاری‌ در سال ۱۳۹۹، افزایش۸۳درصدی سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها را تا شهریور ماه عملیاتی خواهد کرد.

در راستای تحقق افزایش۸۳درصدی سرمایه اقدام‌های نهایی انجام شده است و به زودی پس از دریافت مجوز از سازمان بورس مجمع فوق‌العاده برگزار خواهد شد. همچنین شرکت واگذاری بخشی از سرمایه‌گذاری‌ها، شناسایی بیش از ۹هزارمیلیارد ریال سود و برنامه‌ریزی برای ورود به بازارهای جدید را در دستور کار خود قرار داده است. مجید مشعلچی فیروزآبادی در ادامه با اشاره به اهم فعالیت‌ها و دستاوردهای بیمه کوثر در سال گذشته اظهار ‌کرد: کسب مجدد سطح بالاترین توانگری مالی برای چهارمین سال متوالی، قرار گرفتن در بین ۴۰ شرکت برتر فرابورس به انتخاب سازمان بورس و اوراق بهادار، قرار گرفتن در بین ۱۰۰ شرکت برتر ایران برای سومین سال متوالی و رشد ۵۸.۶ درصدی حق بیمه تولیدی در مقایسه با مدت مشابه سال ماقبل از هزارو۵۴۰میلیارد ریال به ۲هزارو۴۴۳میلیارد ریال از جماه دستاوردهای این شرکت بوده است. وی با اشاره به عقد قرارداد با بیمه‌گذاران بزرگ به عنوان دستاوردهای سال گذشته بیمه کوثر، درباره برنامه‌های امسال شرکت در حوزه‌های مشابه گفت: تحقق فروش ۳هزارو۷۰۰میلیارد تومانی (۶۰درصدی نسبت به سال ۱۳۹۸) با رویکرد مدیریت بهینه ترکیب پرتفوی و سوداوری، تمرکز بر تمدید و نگه‌داشت بیمه‌گذاران کم‌ریسک با هدف افزایش ماندگاری مشتریان به ۶۰درصد و استمرار کسب سطح یک توانگری مالی در صنعت بیمه از جمله برنامه‌های امسال است.

مدیرعامل بیمه کوثر با اشاره به دریافت مجوز قبول اتکایی از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در سال ۱۳۹۸، توسعه و کسب سود در حوزه بازار قبولی اتکایی را یکی از برنامه‌های مهم شرکت در سال‌جاری اعلام کرد. مجید مشعلچی فیروزآبادی همچنین درباره اقدام‌های سال گذشته شرکت در حوزه فن‌اوری اطلاعات گفت: راه‌اندازی و بهره‌برداری از نرم‌افزار جامع بیمه‌گری فناپ و طراحی سامانه بک‌اپ در پاسخ به ریسک‌های حوزه فن‌‌اوری اطلاعات، راه‌اندازی اتاق هدایت و راهبری بیمه کوثر، بهره‌برداری از مرکز عملیات و کنترل شبکه شرکت، بهره‌برداری از سامانه سامکو (سامانه مناقصات بیمه کوثر) برای نخستین‌بار در صنعت بیمه کشور، رونمایی از سامانه خدمات برخط – صدور بیمه‌نامه بدنه هوشمند سفر (مرکوری) به‌عنوان طرح انحصاری بیمه کوثر در ارایه برخط بیمه بدنه اتومبیل و رونمایی از سامانه نظارت درمان از جمله دستاوردهای مهم سال گذشته شرکت در این حوزه بوده است. وی خاطرنشان‌کرد: امسال نیز افزایش خدمات الکترونیک و فروش برخط، بازاریابی برخط و پرداخت برخط خسارت، تجهیز و ارتقای زیرساخت‌های فن‌اوری در سرپرستی‌های استانی و توسعه سامانه نظارت تخصصی مدیران سرپرستی‌ها را در برنامه داریم.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

مدیرعامل بیمه رازی در برنامه زنده شبکه دوم سیما مطرح کرد: رشد اقتصاد ملی در گرو رشد صنعت بیمه

مثلث مالی : مدیرعامل بیمه رازی با بیان اینکه اقدامات تاثیرگذاری در صنعت بیمه انجام شده است، گفت: رشد و توسعه صنعت بیمه در کشور به رشد و توسعه اقتصاد ملی منجر خواهد شد.

بازار مالی

دربیست و هشتمین همایش بیمه و توسعه اعلام شد / حضور صنعت بیمه در بازار سرمایه پررنگ تر می شود /

مثلث مالی : غلامرضا سلیمانی رییس کل بیمه مرکزی ایران دربیست و هشتمین همایش بیمه و توسعه اعلام کرد ،پوشش ریسک خودروهایی که کیفیت نامناسبی دارند باید با قواعد استاندارد بیمه ای همخوانی داشته باشد

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید