سرعت در پرداخت / تفاهم نامه همکاری بیمه ایران و ایساکو امضا شد

مثلث مالی : با امضای تفاهم نامه همکاری شرکت بیمه ایران و ایساکو ، از این پس با هماهنگی های دو شرکت و تبادل و دسترسی آنلاین اطلاعات بیمه گذاران در قالب پلتفرم جامع خدمات مکان محور، میزان مراجعه خسارت دیدگان به مجتمع های پراخت خسارات بیمه ای به حداقل خواهد رسید.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : با امضای تفاهم نامه همکاری شرکت بیمه ایران و ایساکو ، از این پس با هماهنگی های دو شرکت و تبادل و دسترسی آنلاین اطلاعات بیمه گذاران در قالب پلتفرم جامع خدمات مکان محور، میزان مراجعه خسارت دیدگان به مجتمع های پراخت خسارات بیمه ای به حداقل خواهد رسید.

رییس کل بیمه مرکزی ایران درمراسم امضای تفاهمنامه گفت : اعتماد سازی صنعت بیمه برای تمامی آحاد جامعه یک سرمایه ملی به شمار می رود و باید زنجیره ارزش آن ادامه پیدا کند.
دکتر غلامرضا سلیمانی که در آیین تبادل تفاهم‌نامه همکاری بین شرکت بیمه ایران و شرکت ایساکو سخن می‌گفت، با اعلام این مطلب افزود: تفاهم شرکت‌های بزرگ و گسترش دامنه همکاری آنان افزایش توان اقتصاد مقاومتی و همچنین حمایت از تولید را به دنبال خواهد داشت.
رئیس کل بیمه مرکزی انتظارات جامعه در مقوله خودرو و خدمات جانبی و پس از فروش آن را بسیار بالا ارزیابی کرد و گفت:اگر فرایند پرداخت خسارات در صنعت بیمه بتواند به صورت کامل و سریع صورت بگیرد مزایای صنعت بیمه بر خانواده های های مردم هم احساس خواهد شد.
دکتر سلیمانی با اشاره به سهم ۵۶ درصدی شرکت بیمه ایران از بازار بیمه نامه شخص ثالث، تصریح کرد: اعتماد سازی و ارزش آفرینی برای اقتصاد کشور و رضایتمندی آحاد مختلف جامعه از اهداف مهم ما در این حوزه به شمار می رود وگرنه بر اساس آمار موجود ضریب خسارت شخص ثالث بالاتر از میزان حق بیمه های دریافتی است.
وی خاطرنشان کرد: تقویت بیمه نامه کیفیت محصولات خودرویی و همچنین ارتقای سطح کیفی خودروسازان در کاهش خسارات نقش مهمی ایفا می‌کنند که باید به آنها توجه شود.
رئیس شورای عالی بیمه امضای تفاهمنامه بین دو شرکت بیمه ایران و ایساکو را یک حرکت ملی توصیف کرد و گفت: در راستای هم افزایی با صنعت و جلب رضایت عموم مردم، آمادگی خود را برای تعامل بیشتر با تمامی خودروسازان اعلام می کنیم.
در پایان این نشست، تفاهم نامه همکاری دو شرکت بیمه ایران و ایساکو با حضور رئیس کل بیمه مرکزی و مدیر عامل ایران خودرو توسط مدیران عامل این شرکت ها به امضا رسید.
گفتنی است بر اساس تفاهم نامه همکاری که میان شرکت های بیمه ایران و شرکت تهیه و توزیع قطعات ایران خودرو (ایساکو) در حضور رییس کل بیمه مرکزی به امضا رسید عملیات تسهیل گری خدمات بیمه ای و امدادرسانی به خودروها و زیاندیدگان با سرعت و شتاب بیشتری دنبال خواهد شد.

در این قرارداد همکاری، تسهیلات ویژه ای در خصوص ارائه خدمت بازدید اولیه در محل مورد نظر مشتریان با رعایت آیین نامه شورای عالی بیمه، جبران خسارت خودروهای آسیب دیده از طریق تعمیرات ، مطابق استانداردهای روز با رضایت مالکان خودرو و ارائه خدمات خاص به مشتریانی که از امتیاز پوشش بیمه بدنه شرکت بیمه ایران سود می برند، در نظر گرفته شده است.
شایان ذکر است در تفاهم نامه یاد شده موضوعاتی نظیر همکاری طرفین در مسیر بهره برداری نظام جامع خدمات ، خدمت رسانی به زیان دیدگان حوادث جاده ای، جبران خسارات خودروهای آسیب دیده و همچنین تبادل اطلاعاتی با رعایت حفظ محرمانگی اسناد و اطلاعات به تایید طرفین رسیده و بر ایجاد زیرساخت ها و الزاماتی در روند ارائه خدمات مطلوب به زیاندیدگان با تکیه بر مصادیق طرح کسب و کار نیز تاکید شده است. / اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید