آدرس

کیش- نوبنیاد دو - تمشک دو - پلاک ۴۴۳- واحد یک

تلفن

9360 447 764 98+

ایمیل

info@mosalasmali.ir

مثلث مالی

پایگاه خبری تحلیلی

سال ۱۴۰۰ به عنوان نقطه عطف بیمه رازی ثبت شد

مثلث مالی : مدیرعامل بیمه رازی با بیان اینکه شرکت بیمه رازی حجم قابل توجهی از اهداف تعیین شده سال 1400 را محقق کرده است، گفت: سال 1400 به عنوان نقطه عطف فعالیت شرکت بیمه رازی ثبت شده است.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : مدیرعامل بیمه رازی با بیان اینکه شرکت بیمه رازی حجم قابل توجهی از اهداف تعیین شده سال ۱۴۰۰ را محقق کرده است، گفت: سال ۱۴۰۰ به عنوان نقطه عطف فعالیت شرکت بیمه رازی ثبت شده است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل بیمه رازی، دکتر علی جباری در پنجمین همایش سراسری مدیران بیمه رازی، با اشاره به اینکه سال ۱۴۰۰به عنوان نقطه عطف فعالیت شرکت بیمه رازی ثبت شده است، گفت: دستاوردهای بیمه رازی در سال جاری بیانگر آن است که سال ۱۴۰۰ نقطه عطف فعالیت بیمه رازی بوده است.
مدیرعامل بیمه رازی خاطرنشان کرد: بررسی عملکرد بیمه رازی تا پایان بهمن‌ماه نشان از آن دارد که شرکت به اهداف آرمانی خود در سال جاری دست پیدا کرده است.
دکتر جباری بیان کرد: در سال ۱۴۰۰، در بیمه اتکایی پرتفوهای قابل قبولی در شرکت بیمه رازی جذب شده است که این مهم یکی از دستاوردهای شرکت محسوب می‌شود.

وی ادامه داد با اشاره به ظرفیت‌های بیمه در استان‌ها ، بیمه رازی با تاکید بر چرخش استراتژیک سال ۱۴۰۰، ظرفیت‌های استانی تا حد قابل قبولی رشد پیدا کرده و تحرک و پویایی محکمی در استان‌ها و شعب استانی رخ داده است.

جباری با اشاره به شناسایی ظرفیت‌ خاص هر شهرستان و استان، گفت: شرکت بیمه رازی در سال آینده به دنبال آن است تا با تکیه بر ظرفیت‌های هر استان شرایط بسیار مناسبی را برای خود رقم بزند و نگاه ویژه‌ای به شهرستان‌ها خواهد داد که بخشی از اقدامات مرتبط با شهرستان‌ها تاسیس ۳۰ شعبه جدید در کشور است.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

ماموریت های شرکت بیمه اتکایی “رایا” اعلام شد

مثلث مالی : طی نامه ای از سوی دکتر علی بنیادی نائینی، چارچوب ها و الزامات قانونی و همچنین انتظارات نهاد ناظر صنعت بیمه از مدیران و دست اندرکاران شرکت بیمه اتکایی “رایا” ابلاغ شد.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید