رقابت با ترنم / طرح مستمری بیمه باران در انتظار مجوزبیمه مرکزی

مثلث مالی : چهارشنبه پنجمین روزخرداد ماه 1400 علی رضا هادی مدیرعامل شرکت بیمه زندگی باران میهمان پایگاه خبری - تحلیلی مثلث مالی بود . هادی دریک گفت و گوی لایو از مزیت های رقابتی طرح ترنم که بیمه عمر به شرط حیات است گفت : اعتقاد داریم بیمه‌نامه ترنم باران با جذابیت‌هایی که دارد می‌تواند برای افرادی که علاقمند به پس‌انداز کردن هستند و از سوی دیگر نوسانات شدید در بازارهای مالی منابعشان را تهدید می‌کند، به شدت مفید باشد.

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

مثلث مالی : چهارشنبه پنجمین روزخرداد ماه ۱۴۰۰ علی رضا هادی مدیرعامل شرکت بیمه زندگی باران میهمان پایگاه خبری – تحلیلی مثلث مالی بود . هادی دریک گفت و گوی لایو از مزیت های رقابتی طرح ترنم که بیمه عمر به شرط حیات است گفت : اعتقاد داریم بیمه‌نامه ترنم باران با جذابیت‌هایی که دارد می‌تواند برای افرادی که علاقمند به پس‌انداز کردن هستند و از سوی دیگر نوسانات شدید در بازارهای مالی منابعشان را تهدید می‌کند، به شدت مفید باشد.

هادی با تاکید براینکه بیمه نامه های عمر به شرط فوت نیزیکی از نیازهای خانواده است از بیمه های عمر به شرط حیات به عنوان سفیرانی که فرهنگ بیمه را بهبود می بخشند نام برد. مدیرعامل بیمه باران معتقد است ، بیمه نامه عمری که برای سرمایه گذاری خریداری می شود نوع نگرش بیمه گذار به خدمات بیمه را تغییر می دهد . هادی دراین گفت وگو به طرح اتحاد بیمه و بورس که به تازگی اجرا شده است ، اشاره کرد و دراین خصوص توضیح داد : طرح اتحاد بورس و بیمه که حاصل همکاری میان دو نهاد اقتصادی کشور است، می‌تواند راهگشای تداوم همکاری‌ها شود و فرهنگ بیمه و سرمایه‌گذاری با چشم‌انداز روشن‌تری به نسل‌های آینده کشورمان منتقل شود.

مشروح این گفت و گو را درلینک زیر مشاهده کنید :

جهت مشاهده این ویدئو در اینستاگرام مثلث مالی روی ایکون زیر کلیک کنید:

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

مدیرعامل شرکت بیمه سامان : «بیمه بدنه کیلومتری » محصولی بیمه ای مبتنی بر ریسک است

مثلث مالی : مدیرعامل شرکت بیمه سامان با اشاره به موضوع همایش بیمه و توسعه و راهبرد این شرکت مبنی بر لزوم حرکت به سمت بیمه گری مبتنی بر ریسک، تاکید کرد که «بیمه بدنه کیلومتری» به عنوان دستاورد منحصر به فرد این شرکت، مصداق بارز طراحی محصول بیمه ای مبتنی بر ریسک است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید