بیمه سرمد چه مسیری طی کرد تا به اینجا رسید؟

رییس هیات مدیر ه بیمه سرمد در خصوص چالش جذب نماینده گفت: سرمد شرکت جوانی است. دربازار باید با شرکت‌هایی مثل بیمه البرز، بیمه آسیا و ... رقابت نماید.

این پست را به اشتراک بگذارید

بیمه سرمد چه مسیری طی کرد تا به اینجا رسید؟
مثلث مالی : رییس هیات مدیر ه بیمه سرمد در خصوص چالش جذب نماینده گفت: سرمد شرکت جوانی است. دربازار باید با شرکت‌هایی مثل بیمه البرز، بیمه آسیا و … رقابت نماید. شرکتی مثل بیمه آسیا بیش از ۹۰ درصد فروشش از طریق نماینده هاست یا شرکت‌ قدیمی مثل بیمه ایران که اصلا نمی‌شود مثال زد. این‌ها برندهایی هستند که نماینده‌های خوب معمولا جذب آن ها می‌شوند.
بنابراین فکر کردیم شرکت های تازه تاسیس باید چیکار کنند ؟ باید با شرایط ویژه و تخفیف نماینده جذب کنند. در راستای این موضوع آمدیم یک کارهایی را برای همان سال ۹۸ که گفتم برای شبکه فروش برنامه‌ریزی کردیم که در سال ۹۹ اجرایی شد که البته تاثیراتش را در پایان امسال و سال ۱۴۰۰ خواهیم دید، چون یک زیرساختی که درست شود، قاعدتا در همان سال اتفاقی نخواهد افتاد. ما ۱۲ دستورالعمل نوشتیم که یکی از آن‌ها خرید دفتر بود، یکی رفاهی نمایندگان بود. مثلا دستورالعمل رفاهی را جالب است برایتان توضیح دهم که خودم شخصا تا جزئیات با آقای مهدوی رفتیم و بردیم هیات مدیره مصوبه گرفتیم، نماینده را مثل کارمند خودمان می‌دانیم. گفتیم اگر کارمند ما اگر تولدش شود و کادو باید یک گل بفرستیم، برای نماینده‌مان هم باید بفرستیم. اگر سالگرد ازدواجش است، اگر سالگرد پیوستنش به بیمه سرمد است، یعنی هر چیزی که باعث ایجاد یک رابطه احساسی بین ما بیمه سرمد کند با آن نماینده که همکار ما است، این را باید انجام دهیم، یعنی بین پرسنلمان و نماینده در این حوزه تفاوتی قائل نشدیم.
مشروح گفت و گو با رییس هیات مدیره بیمه سرمد و پیام نوروزی مدیرعامل شرکت بیمه سرمد را می توانید در ادامه بخوانید…

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید