در نخستین قرعه کشی جشنواره بیمه های زندگی تعاون اعلام شد / بیمه اتومبیل مزیت تهیه بیمه زندگی

مثلث مالی : در نخستین دور قرعه کشی جشنواره بیمه های زندگی بیمه تعاون، 5 برگزیده وسایل ارتباطات الکترونیکی هوشمند معرفی شدند. به گزارش روابط عمومی بیمه تعاون، ظهر چهارشنبه 5 خرداد با حضور دکتر یونس مظلومی مدیرعامل و محمد حسین یوسفی، سرپرست بیمه های زندگی، مراسم قرعه کشی نخستین جشنواره بیمه های زندگی شرکت بیمه تعاون برگزار شد.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : در نخستین دور قرعه کشی جشنواره بیمه های زندگی بیمه تعاون، ۵ برگزیده وسایل ارتباطات الکترونیکی هوشمند معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی بیمه تعاون، ظهر چهارشنبه ۵ خرداد با حضور دکتر یونس مظلومی مدیرعامل و محمد حسین یوسفی، سرپرست بیمه های زندگی، مراسم قرعه کشی نخستین جشنواره بیمه های زندگی شرکت بیمه تعاون برگزار شد.
در این قرعه کشی از بین ۸۳۹ نفر از خریدارانی که در ماه اردیبهشت اقدام به تهیه بیمه نامه بیمه زندگی کرده بودند ، ۵ نفر از هموطنان شهرهای تبریز، زنجان، رشت، شیراز و اهواز به عنوان نخستین برگزیدگان این جشنواره شناخته شدند.
بر این اساس، فرزانه حسن زاده، حسن محرمی و غلامرضا اسداللهی سه برگزیده مچ بند هوشمند و بنت الهدی خوب سازی و عیسی عرفانیان دو برگزیده تبلت هوشمند جشنواره اردیبهشت ماه بیمه زندگی بیمه تعاون بودند.
در این مراسم یونس مظلومی، مدیرعامل شرکت بیمه تعاون نیز در گفت وگویی به تشریح ویژگی های بیمه زندگی شرکت بیمه تعاون پرداخت و نوید داد که به زودی بیمه اتومبیل نیز به عنوان مزیت دیگر تهیه بیمه زندگی، به این بیمه نامه افزوده خواهد شد.
جشنواره بزرگ بیمه‌های زندگی بیمه تعاون با نام «‌جایزه لبخند به زندگی» از ابتدای اردیبهشت ماه آغاز شده است و در سه مقطع سه ماهه تا پایان اسفند ماه امسال ادامه خواهد داشت.
این جشنواره دارای سه بخش است که شامل خریداران بیمه نامه بیمه‌های زندگی، نمایندگان شبکه فروش و سازمان فروش و شعب خواهد بود که برای هر یک از این گروه‌ها جوایز و تخفیفات مختلفی در نظر گرفته شده است.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید