دبیر کل سندیکای بیمه گران : بیمه تعاون یک ظرفیت ملی برای همه تعاونی‌های کشور است

مثلث مالی : دکتر سیدمحمد کریمی، دبیر کل سندیکای بیمه‌گران در دیدار با دکتر یونس مظلومی، مدیرعامل بیمه تعاون از این شرکت به عنوان تنها شرکت تعاونی فعال در صنعت بیمه یاد کرد و گفت: مطابق با فرموده‌های مقام معظم رهبری و بنا بر اصل‌های 43 و 44 قانون اساسی باید نگاه ها به سمت غیردولتی و نیز با تمرکز بر تعاونی‌ها حرکت کند.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : تعاونگران و تعاونی‌ها باید شرکت بیمه تعاون را متعلق به خود دانسته و از ظرفیت‌های این بیمه به عنوان ظرفیت‌های ملی استفاده کنند.

به گزارش روابط عمومی بیمه تعاون، دکتر سیدمحمد کریمی، دبیر کل سندیکای بیمه‌گران در دیدار با دکتر یونس مظلومی، مدیرعامل بیمه تعاون از این شرکت به عنوان تنها شرکت تعاونی فعال در صنعت بیمه یاد کرد و گفت: مطابق با فرموده‌های مقام معظم رهبری و بنا بر اصل‌های ۴۳ و ۴۴ قانون اساسی باید نگاه ها به سمت غیردولتی و نیز با تمرکز بر تعاونی‌ها حرکت کند.
کریمی ابراز امیدواری کرد: با تلاش مدیران بیمه تعاون امیدوارم شاهد رشد بیشتر پورتفوی این شرکت باشیم و جایگاه مطلوب‌تری در صنعت بیمه به دست بیاورد.
دبیر کل سندیکای بیمه گران افزود: بیمه تعاون برای نخستین بار رشته حمایت از مشاغلی که در اثر کرونا توسط دولت تعطیل شوند را راه اندازی کرد و هم اکنون این امکان وجود دارد که واحدهای کسب و کار اعم از خرد و کلان به این شرکت رجوع کرده و از خدمات بیمه تعاون در زمان تعطیلی مشاغل به دلیل پاندمی و اپیدمی استفاده کنند.
وی همچنین گفت: با توجه به نقش ویژه مدیریت در موفقیت شرکت‌های بیمه‌ای، به عنوان دبیرکل سندیکا و تشکل‌های بیمه‌ای معتقدم بیمه تعاون دارای نمره‌ای بالا در این زمینه است.
رئیس کل اسبق بیمه مرکزی جمهوری اسلامی با اشاره با فعالیت منسجم شرکت‌های بیمه‌ای در بخش درمان در شرایط کنونی کشور گفت: شرکت‌های بیمه‌ای با فعالیت‌های خود توانستند به نوعی پشتیبان اقتصاد کشور نیز باشند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید