حمایت هیات مدیره بیمه آسیا ازخانواده کارکنان فوت شده این شرکت

مثلث مالی : سرپرستان مناطق و روسای استانی بیمه آسیا از تخصیص مبلغ 500 میلیون ریال کمک بلاعوض به خانواده کارکنان فوت شده در اثر کرونا در بیمه آسیا و پرداخت سری جدید وام به کارکنان تقدیر و تشکر کردند.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : سرپرستان مناطق و روسای استانی بیمه آسیا از تخصیص مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال کمک بلاعوض به خانواده کارکنان فوت شده در اثر کرونا در بیمه آسیا و پرداخت سری جدید وام به کارکنان تقدیر و تشکر کردند.

به گزارش روابط عمومی بیمه آسیا، سرپرستان و روسای شعب با ارسال لوح تقدیر از حسن تدبیر مدیرعامل و هیأت مدیره در ارتباط با تخصیص مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال کمک بلاعوض به خانواده کارکنان فوت شده در اثر کرونا در بیمه آسیا و همچنین پرداخت سری جدید وام ها به کارکنان که در راستای حمایت از نیروی انسانی به عنوان سرمایه اصلی شرکت انجام پذیرفته است، تقدیر و تشکر کردند و این اقدام را در شرایط سخت اقتصادی و شیوع بیماری کرونا، گام مهمی در جهت اعتلای شرکت و دستیابی به اهداف عالیه آن، توصیف نمودند.
این گزارش می افزاید، در این پیام ها آمده است که بیمه آسیا در حالی هفتمین دهه فعالیت خود را با موفقیت و قدرتمند آغاز کرده که در سال گذشته تحقق ۱۱۳ درصدی برنامه تکلیفی، رشد ۴۱ درصدی تولید حق بیمه، ثبت تراز مثبت ۳ هزار و ۸۴۰ میلیارد تومانی و پرداخت روزانه ۱۲.۵ میلیارد تومان خسارت را تجربه نموده است. در همین حال، از تلاش های ارزنده مسعود بادین، مدیرعامل و همچنین هیأت مدیره توانمند بیمه آسیا در حمایت از کارکنان و شبکه فروش در شرایط خاص شیوع کرونا از جمله افزایش حقوق و مزایای کارکنان، اجرای دورکاری و حمایت ویژه مالی از نمایندگان و شبکه فروش برای دومین سال، قدردانی شده است.
سرپرستان مناطق و روسای شعب استانی بیمه آسیا در پیام های خود اظهار امیدواری کرده اند، با اجرای تدابیر مدیرعامل و همت و تلاش هیأت مدیره، معاونین مدیرعامل، مدیران، مشاوران، کارشناسان و همچنین شبکه فروش، مسیر موفقیت بزرگ ترین بیمه خصوصی کشور در سال ۱۴۰۰ و سال های آتی، تداوم یابد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید