حضور بیمه «ایران‌معین» در بزرگترین رویداد حوزه انرژی

مثلث مالی: شرکت بیمه ایران معین، راهبر بازار بیمه مناطق آزاد کشور، در بزرگترین رویداد مربوط به حوزه انرژی کشورحضور یافت.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی: شرکت بیمه ایران معین، راهبر بازار بیمه مناطق آزاد کشور، در بزرگترین رویداد مربوط به حوزه انرژی کشورحضور یافت.

نمایشگاه و همایش معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری و توسعه حوزه نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی‌های تجدید پذیر در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور، که از سوم تا پنجم آبان ماه در جزیره کیش برگزار می‌شود فرصتی است تا شرکت‌های بیمه ضمن نشان دادن توانمندی‌های مجموعه در ارائه خدمات بیمه‌ای به فعالان عرصه انرژی، سهم خود را نیز از این بازار گسترش دهند.
با توجه به حضور بیمه ایران‌معین در جمع شرکت‌های بیمه‌گر حوزه انرژی، مشارکت در نمایشگاه مذکور می‌تواند به همکاری‌های جدید منجر شود.
فعالیت ایران‌معین در حوزه انرژی به گونه‌ای بوده که درآمد حاصل از صدور بیمه‌نامه‌های انرژی این شرکت از حدود ۴ میلیارد تومان در سال ۹۸ به بیش از ۳۴ میلیارد تومان در سال ۹۹ افزایش یافته که طی این فرایند درصدد است هدف‌گذاری یکساله تعیین شده در خصوص جذب پرتفوهای انرژی را تا پایان ۱۴۰۰ محقق کند.
هلدینگ خلیج فارس، شرکت نفت و گاز پتروشیمی تامین (تاپیکو)، صنایع پتروشیمی خلیج فارس، پتروشیمی بندر امام، پتروشیمی گاز بید بلند و پتروشیمی بوعلی سینا از جمله بزرگترین مشتریان بیمه ایران معین در حوزه انرژی هستند

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید