آدرس

کیش- نوبنیاد دو - تمشک دو - پلاک ۴۴۳- واحد یک

تلفن

9360 447 764 98+

ایمیل

info@mosalasmali.ir

مثلث مالی

پایگاه خبری تحلیلی

حضور بیمه «ایران‌معین» در بزرگترین رویداد حوزه انرژی

مثلث مالی: شرکت بیمه ایران معین، راهبر بازار بیمه مناطق آزاد کشور، در بزرگترین رویداد مربوط به حوزه انرژی کشورحضور یافت.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی: شرکت بیمه ایران معین، راهبر بازار بیمه مناطق آزاد کشور، در بزرگترین رویداد مربوط به حوزه انرژی کشورحضور یافت.

نمایشگاه و همایش معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری و توسعه حوزه نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی‌های تجدید پذیر در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور، که از سوم تا پنجم آبان ماه در جزیره کیش برگزار می‌شود فرصتی است تا شرکت‌های بیمه ضمن نشان دادن توانمندی‌های مجموعه در ارائه خدمات بیمه‌ای به فعالان عرصه انرژی، سهم خود را نیز از این بازار گسترش دهند.
با توجه به حضور بیمه ایران‌معین در جمع شرکت‌های بیمه‌گر حوزه انرژی، مشارکت در نمایشگاه مذکور می‌تواند به همکاری‌های جدید منجر شود.
فعالیت ایران‌معین در حوزه انرژی به گونه‌ای بوده که درآمد حاصل از صدور بیمه‌نامه‌های انرژی این شرکت از حدود ۴ میلیارد تومان در سال ۹۸ به بیش از ۳۴ میلیارد تومان در سال ۹۹ افزایش یافته که طی این فرایند درصدد است هدف‌گذاری یکساله تعیین شده در خصوص جذب پرتفوهای انرژی را تا پایان ۱۴۰۰ محقق کند.
هلدینگ خلیج فارس، شرکت نفت و گاز پتروشیمی تامین (تاپیکو)، صنایع پتروشیمی خلیج فارس، پتروشیمی بندر امام، پتروشیمی گاز بید بلند و پتروشیمی بوعلی سینا از جمله بزرگترین مشتریان بیمه ایران معین در حوزه انرژی هستند

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

ماموریت های شرکت بیمه اتکایی “رایا” اعلام شد

مثلث مالی : طی نامه ای از سوی دکتر علی بنیادی نائینی، چارچوب ها و الزامات قانونی و همچنین انتظارات نهاد ناظر صنعت بیمه از مدیران و دست اندرکاران شرکت بیمه اتکایی “رایا” ابلاغ شد.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید