آدرس

کیش- نوبنیاد دو - تمشک دو - پلاک ۴۴۳- واحد یک

تلفن

9360 447 764 98+

ایمیل

info@mosalasmali.ir

مثلث مالی

پایگاه خبری تحلیلی

ثبت تراز مثبت ۹۶ درصدی “وتعاون”

مثلث مالی : "وتعاون" از فروش حق بیمه در مقایسه با فروردین‌ماه با افزایش ۲۷ درصدی روبه رو شد که بیشترین درآمد آن به بخش بیمه «ثالث – اجباری» با ۲۵ میلیارد و ۳۹۴ میلیون تومان تعلق گرفت.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : “وتعاون” از فروش حق بیمه در مقایسه با فروردین‌ماه با افزایش ۲۷ درصدی روبه رو شد که بیشترین درآمد آن به بخش بیمه «ثالث – اجباری» با ۲۵ میلیارد و ۳۹۴ میلیون تومان تعلق گرفت.

به گزارش روابط عمومی بیمه تعاون ، درآمدی که شرکت بیمه تعاون در گزارش فعالیت اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ از فروش حق بیمه برای بیمه‌شدگان تحت پوشش خود شناسایی کرد، برابر با ۸۹ میلیارد تومان بود. همچنین طی ۲ ماه سپری‌شده از ابتدای سال مالی مجموع درآمد‌های حاصل از فروش حق بیمه نیز ۱۵۹ میلیارد تومان در کدال به ثبت رسید.

ثبت تراز مثبت ۹۶ درصدی

از سوی دیگر، میزان خسارت پرداخت‌شده به مشتریان مبلغی در حدود ۴۵ میلیارد تومان اعلام شد و از ابتدای سال مالی نیز این شرکت توانست مجموع خسارت پرداخت‌شده خود را تقریباً ۷۶ میلیارد تومان به ثبت برساند. همچنین لازم به ذکر بوده که طبق گزارش ارائه‌شده، “وتعاون” تراز مثبت ۹۶ درصدی را از خود بر جای گذاشته است.


درآمد ماهانه “وتعاون” تا اردیبهشت سال ۱۴۰۱

بر پایه این گزارش، درآمد ماهانه شرکت “وتعاون” از فروش حق بیمه در مقایسه با فروردین‌ماه با افزایش ۲۷ درصدی روبه رو شد که بیشترین درآمد آن به بخش بیمه «ثالث – اجباری» با ۲۵ میلیارد و ۳۹۴ میلیون تومان تعلق گرفت.

طبق گزارش صورت گرفته، این شرکت از ابتدای سال مالی تا پایان اردیبهشت‌ماه بیشترین درآمد را از رشته بیمه «ثالث – اجباری» با مبلغ تقریباً ۴۹ میلیارد تومان کسب کرد و توانست طی عملکرد تجمیعی خود تراز مثبت ۱۱۰ درصدی را برای سهامداران خود به ثبت برساند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

ماموریت های شرکت بیمه اتکایی “رایا” اعلام شد

مثلث مالی : طی نامه ای از سوی دکتر علی بنیادی نائینی، چارچوب ها و الزامات قانونی و همچنین انتظارات نهاد ناظر صنعت بیمه از مدیران و دست اندرکاران شرکت بیمه اتکایی “رایا” ابلاغ شد.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید