آدرس

کیش- نوبنیاد دو - تمشک دو - پلاک ۴۴۳- واحد یک

تلفن

9360 447 764 98+

ایمیل

info@mosalasmali.ir

مثلث مالی

پایگاه خبری تحلیلی

تقدیر از پژوهشگران برتر بیمه کوثر

مثلث مالی : به مناسبت 25 آذرماه مصادف با روز پژوهش، شرکت بیمه کوثر پس از بررسی سوابق علمی و فعالیت های آموزشی و پژوهشی کارکنان خود طی یک سال گذشته، از سه نفر برگزیده تقدیر کرد.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : به مناسبت ۲۵ آذرماه مصادف با روز پژوهش، شرکت بیمه کوثر پس از بررسی سوابق علمی و فعالیت های آموزشی و پژوهشی کارکنان خود طی یک سال گذشته، از سه نفر برگزیده تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی و اعلام مدیر آموزش و پژوهش، به مناسبت هفته پژوهش امسال با شعار «پژوهش و فناوری؛ پشتیبان تولید» و با هدف توسعه و ترویج فرهنگ پژوهشی برای تحقق اهداف سازمانی، این مدیریت اقدام به معرفی و تجلیل از پژوهشگران برتر سال ۱۴۰۰ کرد.

زینب حمیدی‌فر درباره چگونگی انتخاب پژوهشگر برتر گفت: ابتدا طی فراخوانی از کارکنان شرکت خواسته شد تا طبق شاخص‌های تعریف شده کارنامه آموزشی و پژوهشی خود را در بازه آذر ۱۳۹۹ تا آذر ۱۴۰۰ به‌روزرسانی کنند که در نهایت جمعی از کارکنان با توجه به شاخص‌های پژوهشی مدارک و مستندات خود را مطابق با مدل تعیین‌شده فرستادند.

وی با اشاره به اینکه در سال‌های گذشته نیز این برنامه در شرکت بیمه کوثر اجرا شده بود، گفت: امسال هم پس از بررسی عملکرد شرکت‌کنندگان در این رقابت علمی و پژوهشی و امتیازدهی؛ مرتضی اصلانی، مدیر حسابرسی، بازرسی و مبارزه با پولشویی عنوان پژوهشگر برتر را از آن خود کرد. همچنین حبیب‌اله کاوه، رییس اداره بیمه هزینه‌های حقوقی و محمدسجاد میرزاخانی، رییس اداره نظارت بر ریسک بیمه‌گری نیز به عنوان نفرات دوم و سوم برگزیده شدند.

مدیر آموزش و پژوهش خاطرنشان کرد: در مراسمی که به مناسبت روز پژوهش برگزار شد، ضمن معرفی این سه پژوهشگر برتر شرکت طی سال گذشته و تجلیل از تلاش‌ها و زحمات آنان، علاوه بر اهدای جایزه نقدی، لوح‌های تقدیر خود را از مدیرعامل شرکت دریافت کردند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

ماموریت های شرکت بیمه اتکایی “رایا” اعلام شد

مثلث مالی : طی نامه ای از سوی دکتر علی بنیادی نائینی، چارچوب ها و الزامات قانونی و همچنین انتظارات نهاد ناظر صنعت بیمه از مدیران و دست اندرکاران شرکت بیمه اتکایی “رایا” ابلاغ شد.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید