آدرس

کیش- نوبنیاد دو - تمشک دو - پلاک ۴۴۳- واحد یک

تلفن

9360 447 764 98+

ایمیل

info@mosalasmali.ir

مثلث مالی

پایگاه خبری تحلیلی

بیانیه شرکت بیمه ایران / برای پیگیری آخرین وضعیت پالایشگاه تندگویان تیم تخصصی تشکیل شد

مثلث مالی : مجید بختیاری مدیرعامل شرکت بیمه ایران گفت : این شرکت با تشکیل یک تیم تخصصی لحظه به لحظه پیگیر آخرین وضعیت حادثه آتش سوزی در پالایشگاه تهران است .

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : مجید بختیاری مدیرعامل شرکت بیمه ایران گفت : این شرکت با تشکیل یک تیم تخصصی لحظه به لحظه پیگیر آخرین وضعیت حادثه آتش سوزی در پالایشگاه تهران است .
بختیاری افزود : برابر آخرین اخبار، به لطف خدا و با زحمات قابل تقدیر عوامل آتش نشانی ، عمده ترین بخش آتش سوزی مهار شده است ، باقیمانده آتش نیز به زودی و پس از اتمام موجودی سوخت مهار خواهد شد . با عملیات خنک کنندگی مخازن و سایر تمهیدات ایمنی که با جانفشانی عزیزان آتشفشانی صورت گرفت ، نگرانی های اصلی رفع و به لطف خدا از سرمایه های ملی صیانت و حفاظت لازم به عمل آمده است.
وی ادامه داد : هماهنگی های مقتضی جهت بررسی ، ارزیابی و رسیدگی خسارت به عمل آمده و تیم کارشناسی مجرب ببمه ایران به محض اعلام آمادگی بیمه گزار در محل حادثه حاضر و نسبت به بررسی خسارت در چارچوب شرایط و تعهدات بیمه نامه با اخذ مدارک و گزارشات مراجع ذیصلاح مبادرت خواهد کرد.
به گفته او شرکت سهامی بیمه ایران هماهنگی کامل با مراجع ذیصلاح و اقدام برابر ضوابط فنی و حرفه ای را در این شرایط ، یک ضرورت مهم ارزیابی نموده و هر گونه گمانه زنی غیرمسئولانه ، غیر حرفه ای و ناهماهنگ با مراجع ذیصلاح را به صلاح منافع ملی نمی داند .

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

ماموریت های شرکت بیمه اتکایی “رایا” اعلام شد

مثلث مالی : طی نامه ای از سوی دکتر علی بنیادی نائینی، چارچوب ها و الزامات قانونی و همچنین انتظارات نهاد ناظر صنعت بیمه از مدیران و دست اندرکاران شرکت بیمه اتکایی “رایا” ابلاغ شد.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید