آدرس

کیش- نوبنیاد دو - تمشک دو - پلاک ۴۴۳- واحد یک

تلفن

9360 447 764 98+

ایمیل

info@mosalasmali.ir

مثلث مالی

پایگاه خبری تحلیلی

بیمه کوثر ۱۸۸میلیارد ریال غرامت فوت در اثر کرونا پرداخت کرد

مثلث مالی : بيمه کوثر در 6ماه نخست امسال به دلیل شيوع ويروس کرونا و فوت بيمه‌گذاران مبتلا به کوويد19، مبلغ 188ميليارد ريال خسارت به ذي‌نفعان بيمه‌هاي زندگي پرداخت کرده است. به‌گزارش روابط‌عمومی و اعلام معاون بیمه‌های زندگی بیمه کوثر، با توجه به شیوع بیماری کرونا در پایان سال1398 و تحت‌پوشش قرارگرفتن بیمه‌شدگان در اثر فوت به هر علت در بیمه‌های زندگی بيمه کوثر، در 6 ماه نخست امسال هزینه هزارو500 پرونده فوت بيمه‌شدگان بيمه‌هاي زندگي به ذي‌نفعان پرداخت شده است.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : بیمه کوثر در ۶ماه نخست امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا و فوت بیمه‌گذاران مبتلا به کووید۱۹، مبلغ ۱۸۸میلیارد ریال خسارت به ذی‌نفعان بیمه‌های زندگی پرداخت کرده است.

به‌گزارش روابط‌عمومی و اعلام معاون بیمه‌های زندگی بیمه کوثر، با توجه به شیوع بیماری کرونا در پایان سال۱۳۹۸ و تحت‌پوشش قرارگرفتن بیمه‌شدگان در اثر فوت به هر علت در بیمه‌های زندگی بیمه کوثر، در ۶ ماه نخست امسال هزینه هزارو۵۰۰ پرونده فوت بیمه‌شدگان بیمه‌های زندگی به ذی‌نفعان پرداخت شده است.

مرتضی کامرانی با بیان اینکه امروزه مهم‌ترین چالش و نگرانی بسیاری از افراد جامعه، نبود امنیت شغلی و حمایت مالی از خانواده‌ در زمان ازکارافتادگی و فوت سرپرست خانواده است، افزود: بیمه کوثر با افتخار توانسته است رسالت خود را با هدف به حداقل رساندن نگرانی و دغدغه‌های بیمه‌گذاران، با ارایه طرح حمایت از بیمه‌گذاران بیمه‌های زندگی به انجام برساند.

 وی افزود: با همه‌گیری این ویروس در پایان سال گذشته، معاونت بیمه‌های زندگی بیمه کوثر با هدف کاهش آلام خانواده‌های بیمه‌شدگان، تشکیل کارگروهی متشکل از کارشناسان فنی این حوزه را در دستور کار قرار داد و به‌عنوان نخستین شرکت بیمه‌ای، طرح حمایت از بیمه‌گذاران بیمه‌های زندگی را ارایه کرد.

معاون بیمه‌های زندگی بیمه کوثر با بیان اینکه بیمه کوثر در این طرح، پوشش‌های حمایتی و پرداخت خسارت غرامت فوت به ذی‌نفعان در کوتاه‌ترین زمان ممکن را محقق کرده است، افزود: باتوجه به اینکه بستری در بیمارستان باعث کاهش درامد و در نهایت ایجاد نگرانی و دغدغه برخی از افراد در پرداخت اقساط حق‌بیمه می‌شود، در این طرح چنانچه بیمه‌گذاران به‌علت ابتلا به بیماری کووید۱۹ در بیمارستان بستری شوند، بیمه کوثر حق بیمه ماه بستری و ماه بعد را برای او پرداخت می‌کند.

 کامرانی تاکید کرد: همچنین چنانچه بیمه‌گذاران از محل بیمه‌نامه‌های زندگی وام دریافت کرده باشند، شرکت متعهد است که اقساط وام ماه بستری و ماه بعد از آن را نیز پرداخت کند.

وی در پایان اظهار داشت: از زمان شروع این طرح تاکنون، ۲۵نفر از بیمه‌گذاران بیمه‌های زندگی و اعضای خانواده‌شان حمایت و از مزایای این طرح بهره‌مند شده‌اند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

ماموریت های شرکت بیمه اتکایی “رایا” اعلام شد

مثلث مالی : طی نامه ای از سوی دکتر علی بنیادی نائینی، چارچوب ها و الزامات قانونی و همچنین انتظارات نهاد ناظر صنعت بیمه از مدیران و دست اندرکاران شرکت بیمه اتکایی “رایا” ابلاغ شد.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید