بیمه کوثر در جمع ۶ شرکت برتر صنعت است

مثلث مالی : شرکت بیمه کوثر اکنون در میانگین شاخص‌های گوناگون جزو 6 شرکت برتر صنعت است و با ارایه خدمات مناسب، به ویژه در موضوع جلب رضایت مشتری، دستاوردهای خوبی را محقق کرده است.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : شرکت بیمه کوثر اکنون در میانگین شاخص‌های گوناگون جزو ۶ شرکت برتر صنعت است و با ارایه خدمات مناسب، به ویژه در موضوع جلب رضایت مشتری، دستاوردهای خوبی را محقق کرده است.

ابوالفضل آقادادی، مدیرعامل بیمه کوثر در نخستین سفر استانی خود با حضور در استان خراسان رضوی، از تداوم حرکت شرکت در مسیر بهبود خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بیمه کوثر، مدیرعامل شرکت که از سوی حجت‌الاسلام خنجری رییس عقیدتی سیاسی، علی مختاری معاون فنی، مسعود طاهری معاون برنامه‌ریزی و نوآوری، و نیز ابوالفضل شهابی‌وش و معصومه نجات‌بخش مدیران اداری و پشتیبانی، و امور نمایندگان همراهی می‌شد در بازدید از سرپرستی خراسان رضوی ضمن دریافت گزارشی از وضعیت و عملکرد این سرپرستی به بررسی شرایط موجود پرداخت.

آقادادی در سخنانی با اشاره به شرایط فعلی بسیار خوب بیمه کوثر در صنعت بیمه کشور که در پی برنامه‌ریزی‌های دقیق و رشد شرکت در این سال‌ها به دست آمده است، گفت: خوشبختانه شرکت بیمه کوثر اکنون در میانگین شاخص‌های گوناگون جزو ۶ شرکت برتر صنعت است و با ارایه خدمات مناسب، به ویژه در موضوع جلب رضایت مشتری، دستاوردهای خوبی را محقق کرده است.

وی ضمن تقدیر از جامعه هدف و سهام‌دار عمده به علت اعتماد به بیمه کوثر، خاطرنشان کرد: در پاسخ به این اعتماد، ما نیز با تمام توان و به صورت هدفمند در زمینه ارایه خدمات بیمه‌ای به آحاد جامعه، به خصوص جامعه هدف، سیاست‌گذاری و همه فعالیت‌های شرکت را همسو با آن تعریف کرده‌ایم تا با خدمت‌رسانی به بهترین شکل بتوانیم آرامش‌خاطر را برای همه ذی‌نفعان به ارمغان آوریم.

مدیرعامل بیمه کوثر با بیان اینکه بسیار خوشحالم که این مسیر را با استعانت از امام رئوف در مشهد مقدس آغاز می‌کنم و همان‌گونه که در همایش مدیران امسال تاکید کردم تسلط حرفه‌ای مدیران ستادی و سرپرستی های استانی به قوانین، آیین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌ها ضروری است، تصریح کرد: طبق طرح تحول و حرکت راهبردی بیمه کوثر، اصول سیاست‌گذاری، راهبری، برنامه‌ریزی و نظارت در ستاد شرکت سازماندهی و اختیارات حداکثری به سرپرستی‌های استانی تفویض می‌شود.

آقادادی در پایان، با تشکر از زحمات مهدی حاجی‌حسینی که در مدیریت سرپرستی خراسان رضوی، عملکرد قابل‌قبولی را از خود به جا گذاشته است، افزود: از محمدحسن نوروزی، مدیر جدید سرپرستی خراسان رضوی نیز انتظار دارم همسو با خط‌مشی ابلاغی و در حوزه اختیارات و مسئولیت‌های خود با تمام قدرت و استفاده از تمام ظرفیت‌های این استان بزرگ و پرجمعیت برای افزایش پرتفوی، جلب رضایت ذی‌نفعان و بهبود ارایه خدمات بکوشد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید