آدرس

کیش- نوبنیاد دو - تمشک دو - پلاک ۴۴۳- واحد یک

تلفن

9360 447 764 98+

ایمیل

info@mosalasmali.ir

مثلث مالی

پایگاه خبری تحلیلی

بیمه کوثر در جمع ۶ شرکت برتر صنعت است

مثلث مالی : شرکت بیمه کوثر اکنون در میانگین شاخص‌های گوناگون جزو 6 شرکت برتر صنعت است و با ارایه خدمات مناسب، به ویژه در موضوع جلب رضایت مشتری، دستاوردهای خوبی را محقق کرده است.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : شرکت بیمه کوثر اکنون در میانگین شاخص‌های گوناگون جزو ۶ شرکت برتر صنعت است و با ارایه خدمات مناسب، به ویژه در موضوع جلب رضایت مشتری، دستاوردهای خوبی را محقق کرده است.

ابوالفضل آقادادی، مدیرعامل بیمه کوثر در نخستین سفر استانی خود با حضور در استان خراسان رضوی، از تداوم حرکت شرکت در مسیر بهبود خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بیمه کوثر، مدیرعامل شرکت که از سوی حجت‌الاسلام خنجری رییس عقیدتی سیاسی، علی مختاری معاون فنی، مسعود طاهری معاون برنامه‌ریزی و نوآوری، و نیز ابوالفضل شهابی‌وش و معصومه نجات‌بخش مدیران اداری و پشتیبانی، و امور نمایندگان همراهی می‌شد در بازدید از سرپرستی خراسان رضوی ضمن دریافت گزارشی از وضعیت و عملکرد این سرپرستی به بررسی شرایط موجود پرداخت.

آقادادی در سخنانی با اشاره به شرایط فعلی بسیار خوب بیمه کوثر در صنعت بیمه کشور که در پی برنامه‌ریزی‌های دقیق و رشد شرکت در این سال‌ها به دست آمده است، گفت: خوشبختانه شرکت بیمه کوثر اکنون در میانگین شاخص‌های گوناگون جزو ۶ شرکت برتر صنعت است و با ارایه خدمات مناسب، به ویژه در موضوع جلب رضایت مشتری، دستاوردهای خوبی را محقق کرده است.

وی ضمن تقدیر از جامعه هدف و سهام‌دار عمده به علت اعتماد به بیمه کوثر، خاطرنشان کرد: در پاسخ به این اعتماد، ما نیز با تمام توان و به صورت هدفمند در زمینه ارایه خدمات بیمه‌ای به آحاد جامعه، به خصوص جامعه هدف، سیاست‌گذاری و همه فعالیت‌های شرکت را همسو با آن تعریف کرده‌ایم تا با خدمت‌رسانی به بهترین شکل بتوانیم آرامش‌خاطر را برای همه ذی‌نفعان به ارمغان آوریم.

مدیرعامل بیمه کوثر با بیان اینکه بسیار خوشحالم که این مسیر را با استعانت از امام رئوف در مشهد مقدس آغاز می‌کنم و همان‌گونه که در همایش مدیران امسال تاکید کردم تسلط حرفه‌ای مدیران ستادی و سرپرستی های استانی به قوانین، آیین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌ها ضروری است، تصریح کرد: طبق طرح تحول و حرکت راهبردی بیمه کوثر، اصول سیاست‌گذاری، راهبری، برنامه‌ریزی و نظارت در ستاد شرکت سازماندهی و اختیارات حداکثری به سرپرستی‌های استانی تفویض می‌شود.

آقادادی در پایان، با تشکر از زحمات مهدی حاجی‌حسینی که در مدیریت سرپرستی خراسان رضوی، عملکرد قابل‌قبولی را از خود به جا گذاشته است، افزود: از محمدحسن نوروزی، مدیر جدید سرپرستی خراسان رضوی نیز انتظار دارم همسو با خط‌مشی ابلاغی و در حوزه اختیارات و مسئولیت‌های خود با تمام قدرت و استفاده از تمام ظرفیت‌های این استان بزرگ و پرجمعیت برای افزایش پرتفوی، جلب رضایت ذی‌نفعان و بهبود ارایه خدمات بکوشد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

ماموریت های شرکت بیمه اتکایی “رایا” اعلام شد

مثلث مالی : طی نامه ای از سوی دکتر علی بنیادی نائینی، چارچوب ها و الزامات قانونی و همچنین انتظارات نهاد ناظر صنعت بیمه از مدیران و دست اندرکاران شرکت بیمه اتکایی “رایا” ابلاغ شد.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید