بیمه پاسارگاد با ۶۶ % دارای بالاترین نسبت ارزش بازار / در۲۹ آبان ماه

مثلث مالی : مجموع ارزش بازار شرکت های بیمه پذیرفته شده در بورس و فرابورس ایران در29 آبان امسال به عدد 2,005,059,092 میلیون ریال رسید و شرکت بیمه پاسارگاد با 1,326,953,502 میلیون ریال بالاترین ارزش بازار را به خود اختصاص داد .

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

مثلث مالی : مجموع ارزش بازار شرکت های بیمه پذیرفته شده در بورس و فرابورس ایران در۲۹ آبان امسال به عدد ۲,۰۰۵,۰۵۹,۰۹۲ میلیون ریال رسید و شرکت بیمه پاسارگاد با ۱,۳۲۶,۹۵۳,۵۰۲ میلیون ریال بالاترین ارزش بازار را به خود اختصاص داد .

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی مثلث مالی ، بعد از بیمه پاسارگاد ، شرکت بیمه کوثر با ۶۹,۵۴۹,۴۴۱  میلیون ریال و شرکت بیمه اتکایی ایرانیان با ۶۴,۶۵۱,۶۰۰  میلیون ریال  درجایگاه دوم و سوم قرار دارند.

مجموع سرمایه شرکت های بیمه پذیرفته شده در بورس و فرابورس ایران در پایان ۲۹ آبان ۱۴۰۰ عدد ۲۲۵,۴۸۷,۰۹۱ میلیون ریال را نشان می داد که شرکت های بیمه پاسارگاد و ملت با ۱۴ درصد بالاترین نسبت سرمایه را دارا بودند.

شرکت های بیمه البرز با ۱۳ درصد – آسیا با ۱۱ درصد –  رازی با ۸ درصد و کوثر با ۷ درصد در جایگاه های بعدی از نظر نسبت سرمایه قرار دارند.

براساس این گزارش ، نسبت ارزش بازار شاخص دیگری بود که فاصله بیمه پاسارگاد با بازار بیمه کشور را به شدت افزایش داد به طوریکه این شرکت با ۶۶ درصد دارای بالاترین نسبت ارزش بازاربود.

این درحالی است که نسبت ارزش بازار سایر شرکت های بیمه پذیرفته شده در بورس و فرابورس عددی بین ۰.۲ تا ۳ درصد را نشان می داد .

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

مدیرعامل شرکت بیمه سامان : «بیمه بدنه کیلومتری » محصولی بیمه ای مبتنی بر ریسک است

مثلث مالی : مدیرعامل شرکت بیمه سامان با اشاره به موضوع همایش بیمه و توسعه و راهبرد این شرکت مبنی بر لزوم حرکت به سمت بیمه گری مبتنی بر ریسک، تاکید کرد که «بیمه بدنه کیلومتری» به عنوان دستاورد منحصر به فرد این شرکت، مصداق بارز طراحی محصول بیمه ای مبتنی بر ریسک است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید