بیمه پاسارگاد با ۶۶ % دارای بالاترین نسبت ارزش بازار / در۲۹ آبان ماه

مثلث مالی : مجموع ارزش بازار شرکت های بیمه پذیرفته شده در بورس و فرابورس ایران در29 آبان امسال به عدد 2,005,059,092 میلیون ریال رسید و شرکت بیمه پاسارگاد با 1,326,953,502 میلیون ریال بالاترین ارزش بازار را به خود اختصاص داد .

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : مجموع ارزش بازار شرکت های بیمه پذیرفته شده در بورس و فرابورس ایران در۲۹ آبان امسال به عدد ۲,۰۰۵,۰۵۹,۰۹۲ میلیون ریال رسید و شرکت بیمه پاسارگاد با ۱,۳۲۶,۹۵۳,۵۰۲ میلیون ریال بالاترین ارزش بازار را به خود اختصاص داد .

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی مثلث مالی ، بعد از بیمه پاسارگاد ، شرکت بیمه کوثر با ۶۹,۵۴۹,۴۴۱  میلیون ریال و شرکت بیمه اتکایی ایرانیان با ۶۴,۶۵۱,۶۰۰  میلیون ریال  درجایگاه دوم و سوم قرار دارند.

مجموع سرمایه شرکت های بیمه پذیرفته شده در بورس و فرابورس ایران در پایان ۲۹ آبان ۱۴۰۰ عدد ۲۲۵,۴۸۷,۰۹۱ میلیون ریال را نشان می داد که شرکت های بیمه پاسارگاد و ملت با ۱۴ درصد بالاترین نسبت سرمایه را دارا بودند.

شرکت های بیمه البرز با ۱۳ درصد – آسیا با ۱۱ درصد –  رازی با ۸ درصد و کوثر با ۷ درصد در جایگاه های بعدی از نظر نسبت سرمایه قرار دارند.

براساس این گزارش ، نسبت ارزش بازار شاخص دیگری بود که فاصله بیمه پاسارگاد با بازار بیمه کشور را به شدت افزایش داد به طوریکه این شرکت با ۶۶ درصد دارای بالاترین نسبت ارزش بازاربود.

این درحالی است که نسبت ارزش بازار سایر شرکت های بیمه پذیرفته شده در بورس و فرابورس عددی بین ۰.۲ تا ۳ درصد را نشان می داد .

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید