آدرس

کیش- نوبنیاد دو - تمشک دو - پلاک ۴۴۳- واحد یک

تلفن

9360 447 764 98+

ایمیل

info@mosalasmali.ir

مثلث مالی

پایگاه خبری تحلیلی

بیمه پاسارگاد با ۶۶ % دارای بالاترین نسبت ارزش بازار / در۲۹ آبان ماه

مثلث مالی : مجموع ارزش بازار شرکت های بیمه پذیرفته شده در بورس و فرابورس ایران در29 آبان امسال به عدد 2,005,059,092 میلیون ریال رسید و شرکت بیمه پاسارگاد با 1,326,953,502 میلیون ریال بالاترین ارزش بازار را به خود اختصاص داد .

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : مجموع ارزش بازار شرکت های بیمه پذیرفته شده در بورس و فرابورس ایران در۲۹ آبان امسال به عدد ۲,۰۰۵,۰۵۹,۰۹۲ میلیون ریال رسید و شرکت بیمه پاسارگاد با ۱,۳۲۶,۹۵۳,۵۰۲ میلیون ریال بالاترین ارزش بازار را به خود اختصاص داد .

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی مثلث مالی ، بعد از بیمه پاسارگاد ، شرکت بیمه کوثر با ۶۹,۵۴۹,۴۴۱  میلیون ریال و شرکت بیمه اتکایی ایرانیان با ۶۴,۶۵۱,۶۰۰  میلیون ریال  درجایگاه دوم و سوم قرار دارند.

مجموع سرمایه شرکت های بیمه پذیرفته شده در بورس و فرابورس ایران در پایان ۲۹ آبان ۱۴۰۰ عدد ۲۲۵,۴۸۷,۰۹۱ میلیون ریال را نشان می داد که شرکت های بیمه پاسارگاد و ملت با ۱۴ درصد بالاترین نسبت سرمایه را دارا بودند.

شرکت های بیمه البرز با ۱۳ درصد – آسیا با ۱۱ درصد –  رازی با ۸ درصد و کوثر با ۷ درصد در جایگاه های بعدی از نظر نسبت سرمایه قرار دارند.

براساس این گزارش ، نسبت ارزش بازار شاخص دیگری بود که فاصله بیمه پاسارگاد با بازار بیمه کشور را به شدت افزایش داد به طوریکه این شرکت با ۶۶ درصد دارای بالاترین نسبت ارزش بازاربود.

این درحالی است که نسبت ارزش بازار سایر شرکت های بیمه پذیرفته شده در بورس و فرابورس عددی بین ۰.۲ تا ۳ درصد را نشان می داد .

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

ماموریت های شرکت بیمه اتکایی “رایا” اعلام شد

مثلث مالی : طی نامه ای از سوی دکتر علی بنیادی نائینی، چارچوب ها و الزامات قانونی و همچنین انتظارات نهاد ناظر صنعت بیمه از مدیران و دست اندرکاران شرکت بیمه اتکایی “رایا” ابلاغ شد.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید