بیمه ملت ۱۷ ساله شد

در سالروز تولد 17 سالگی شرکت بیمه ملت خدای بزرگ و منان را سپاس می‌گوییم که توفیق خدمت به مردم عزیز میهن سرافراز و پرصلابت ایران را به همه ما اعضای خانواده شریف بیمه ملت ارزانی داشت و بر خود لازم می‌دانم به عنوان عضوی از این خانواده از تلاش‌ها، مجاهدت‌ها و سخت‌کوشی و تعهد تک‌تک عزیزانی که در این مسیر پرفراز و نشیب سهمی داشته‌اند و نام بیمه ملت را سرافراز نگاه داشته‌اند، صمیمانه قدردانی کنم و خدا قوت بگویم.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : دکتر دلفراز مدیرعامل بیمه ملت، طی پیامی، فرارسیدن هفدهمین سالروز تاسیس شرکت بیمه ملت را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

به نام خدای مهربانی‌ها و آرامش دهنده دل‌ها

سلام بر مردم ایران به ویژه خانواده بزرگ بیمه ملت

در سالروز تولد ۱۷ سالگی شرکت بیمه ملت خدای بزرگ و منان را سپاس می‌گوییم که توفیق خدمت به مردم عزیز میهن سرافراز و پرصلابت ایران را به همه ما اعضای خانواده شریف بیمه ملت ارزانی داشت و بر خود لازم می‌دانم به عنوان عضوی از این خانواده از تلاش‌ها، مجاهدت‌ها و سخت‌کوشی و تعهد تک‌تک عزیزانی که در این مسیر پرفراز و نشیب سهمی داشته‌اند و نام بیمه ملت را سرافراز نگاه داشته‌اند، صمیمانه قدردانی کنم و خدا قوت بگویم.

بدون تردید موفقیت بیمه ملت ثمره تلاش‌ها، برنامه‌ریزی‌ها و مشارکت دسته جمعی تمامی اعضای خانواده همدل و صمیمی بیمه ملت است.

 یقین داریم که حفظ و تقویت این سرمایه ملی، مسئولیت دشوار و سترگی بر دوش ماست که برای صیانت و ارتقای برند بیمه ملت نهایت تلاش خود را به کار بگیریم و فصل تازه‌ای از درخشش بیمه ملت را در ارائه خدمات بهتر به بیمه‌گزاران عزیز رقم بزنیم.

۹ سال پیاپی موفق بوده‌ایم که سطح توانگری یک را برای بیمه ملت به دست آوریم و تلاش برای بهبود شاخص‌های بالندگی بیمه ملت از طریق بهینه‌سازی ترکیب پرتفوی شرکت، افزایش نظارت‌ها بر فعالیت بیمه‌گری و البته سرمایه‌گذاری‌ها، دقت بالا در مدیریت ریسک و حاکمیت شرکتی، افزایش سهم و نقش شبکه نمایندگان در فروش باعث خواهد شد تا در کنار هم شاهد استمرار و استحکام سودآوری بیمه ملت در راستای تضمین حقوق صاحبان سهام و همچنین ارائه خدمات بهتر به بیمه‌گذاران باشیم.

سالروز تاسیس بیمه ملت، فرصتی دوباره است برای اینکه در کنار هم به عنوان یک خانواده صمیمی و مصمم، برای سربلندی و سرآمدی برند بیمه ملت تلاش می‌کنیم؛ چرا که شعار و باورمان این است که بیمه ملت، همراه خانواده ایران است. تحقق این باور در گروی پذیرش این واقعیت است که یک مسئولیت خطیر و ملی بر دوش یکایک ما بیمه ملتی‌ها گذاشته تا با خدمات خود مردم و اقتصاد ایران را از خطرها و بلاها مصون نگه‌داریم.

اعتقاد داریم دستیابی به موفقیت‌های بزرگ محصول یک کار گروهی با اراده قوی و منسجم و روحیه جمعی است و با برنامه‌ریزی دقیق و علمی تلاش می‌کنیم تا بیمه ملت را به عنوان یک بیمه دانش‌بنیان، آینده‌نگر و حامی و همراه بیمه‌گزاران حفظ کنیم  و تلاش خواهیم کرد تا این مسئولیت دشوار را با تکیه بر توان فنی و کارشناسی و بهره‌گرفتن از تخصص و تعهد همه شما دوستان همراه و صمیمی به نحو شایسته‌ای ایفا کنیم تا شاهد سربلندی هرچه بیشتر بیمه ملت در آینده باشیم.

می‌دانیم که این راهی است سخت و البته پیچیده در دنیای پررقابت صنعت بیمه ایران، اما تردید نداریم که آینده از آن ماست و این ما هستیم که باید یکدل و هماهنگ در اجرای برنامه‌ها و پیشبرد اهداف ترسیم شده گام برداریم.

راهبرد آینده بیمه ملت تضمین و تقویت حقوق بیمه‌گزاران به عنوان سرمایه‌های اصلی شرکت، حفظ و افزایش میزان سودآوری و پاسداشت منافع سهامداران و ذی‌نفعان و البته احترام نهادن و پاسداشت تلاش و حقوق شبکه گسترده نمایندگان است.

 ما اعضای خانواده بزرگ بیمه ملت، باید مسئولیت خود را در صیانت از حقوق بیمه‌گزاران گرانقدر، سهامداران آینده‌نگر و محترم، نمایندگان پرتلاش و صمیمی، مدیران و کارشناسان و کارکنان همدل و متحد بیش از گذشته جدی بگیریم و تلاش کنیم تا اعتماد جامعه ایرانی به بیمه ملت تقویت شود، چرا که سرمایه اصلی ما اعتماد مردم است.

چشم‌انداز بیمه ملت روشن و افق آینده امیدوارکننده است و مهر تاییدی است بر تضمین موفقیت‌ها و تقویت منافع ذی‌نفعان و این ما هستیم که در کنار هم و با هم آینده بهتر بیمه ملت را رقم می‌زنیم.

ما در بیمه ملت سهم بیشتر از بازار بیمه کشور را با مدیریت دقیق ریسک می‌خواهیم و نفع سهامداران را در کسب رضایت بیمه‌گزاران و تضمین کیفیت خدمات به آنها می‌دانیم و پیوند مصالح و منافع بلندمدت کل اعضای خانواده بیمه ملت را در گروی یک باور جستجو می‌کنیم که بیمه ملت؛ همراه خانواده‌هاست.

شایسته است به این حقیقت روشن باور داشته باشیم که سیاست‌ها و برنامه‌های آینده بیمه ملت بر اساس منافع و مصالح بلندمدت برای در اختیار گرفتن سهم بیشتر از بازار ترسیم شده است. چرا که نبض اقتدار، استحکام و استمرار بیمه ملت با حفظ اعتماد شما بیمه‌گزاران عزیز و سرمایه شما سهامداران خواهد زد.

به عنوان یک خدمت‌گذار در بیمه ملت باردیگر از تک تک بیمه‌گزاران، نمایندگان، مدیران، کارشناسان، کارکنان و اعتماد سهامداران قدردانی می‌کنم و امیدوارم که در سال جهش تولید، شاهد جهش بیمه ملت در عرصه‌هایی چون رشد حق بیمه، بهبود کیفیت خدمات به بیمه‌گذاران، مدیریت ریسک و تقویت و استحکام روند سودآوری شرکت و افزایش سطح اعتماد ملی به سرمایه ملی به نام بیمه ملت باشیم.

بیمه ملت همیشه همراه خانواده‌ ایرانی می‌ماند و به عنوان تکیه‌گاه مطمئن خود را حامی منافع بیمه‌گزاران و پاسدار حقوق سهامداران می‌داند؛ امید که در راه دشوار آینده بتوانیم با گام‌های استوار و اراده و برنامه‌ای منسجم، فصل تازه‌ای را در تاریخ بیمه ملت رقم بزنیم و برگ دیگری بر دفتر افتخارات بیمه ملت بیافزاییم.

سخن را به نام خدای زیبایی‌ها و مهربانی‌ها آغاز کردیم و با یادی از خداوند متعال به پایان می‌رسانیم

خدایا چنان کن سرانجام کار                      تو خوشنود باشی و ما رستگار

استوار باشید و سرفراز

دکتر اسماعیل دلفراز، مدیرعامل بیمه ملت

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید