بیمه معلم ۷۸.۰۰۰ فقره بیمه نامه مسئولیت حرفه ای برای پزشکان صادر کرد

مثلث مالی : صنعت بیمه کشور که به عنوان بازوی علم پزشکی در حوزه بیمه‌نامه‌های درمان همیشه در خدمت‎رسانی به مردم حاضر بوده نیز طی این دوران سخت با ارائه پوشش‌های درمانی برای بیماری covid-19 تلاش کرده تا باری از دوش مردمان این سرزمین بردارد.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : محمد ابراهیم تحسیری مدیرعامل شرکت بیمه معلم در پیامی به مناسبت روز پزشک اعلام کرد : صنعت بیمه کشور که به عنوان بازوی علم پزشکی در حوزه بیمه‌نامه‌های درمان همیشه در خدمت‎رسانی به مردم حاضر بوده نیز طی این دوران سخت با ارائه پوشش‌های درمانی برای بیماری covid-19 تلاش کرده تا باری از دوش مردمان این سرزمین بردارد.

به گزارش روابط عمومی بیمه معلم، شیوع ویروس کرونا بیش از دو سال است که بر جهان سایه افکنده است، در این مدت بشر تحت تاثیر شدیدترین چالش‌های بهداشتی، اجتماعی و اقتصادی قرار گرفته است، اما همچنان این جامعه پزشکان هستند که در صف مقدم مبارزه با ویروس کرونا قرار دارند.
پزشکان در سراسر جهان و کشور عزیزمان ایران چه در فرایند درمان و چه در فرایند کشف و تولید واکسن، ثابت کردند نهایتا علم است که یاری‌گر انسان در شرایط دشوار است. چه‌بسیار پزشکانی که در ایران طی شیوع این ویروس ناخوانده، جان خود را از دست دادند که جا دارد یادشان را گرامی داریم.

در این راستا از پزشکان فداکار حاضر در بیمه معلم که در این مدت جانانه دین خود را ادا کردند، قدردانی می‍‌کنیم و برایشان آرزوی تندرستی داریم.
صنعت بیمه کشور که به عنوان بازوی علم پزشکی در حوزه بیمه‌نامه‌های درمان همیشه در خدمت‎رسانی به مردم حاضر بوده نیز طی این دوران سخت با ارائه پوشش‌های درمانی برای بیماری covid-19 تلاش کرده تا باری از دوش مردمان این سرزمین بردارد.

در همین راستا شرکت بیمه معلم طی دهه‌ی گذشته در راستای حفظ و صیانت جامعه پزشکی در مقابل حوادث ناشی از مسئولیت حرفه‌ای ایشان، بالغ بر ۷۸.۰۰۰ فقره بیمه نامه صادر نموده است و درجهت ایفای تعهدات خود، سال ۱۴۰۰ نیز در قالب خدمات ویژه‌ای تداوم خواهد یافت.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید